Хіти тижня. "Руський мір" дістався Львова?

Як повідомляє місцевий житель, магазин «Дари Макоши», що знаходиться в самому центрі Львова на вул. Староєврейській, 26 принципово не обслуговує своїх клієнтів державною мовою.

Про це повідомляє Ярослав Попович у спільноті “Українці розмовляють українською” у Facebook, передають Патріоти України.

“Одним із продавців (сама стверджує, що є і власником) там працює Марія з м. Маріуполь Донецької області, яка ігнорує та зневажає українську мову. Розповідає, що вона з «рускаязичнава рєгіона», вчилася в російській школі і, взагалі, вважає себе «савєтскім чєлавєкам». Зі всіма відвідувачами спілкується лише російською, а на прохання обслуговувати українською, просто починає хамити і розказувати, що «ана імєєт права обслуживать на рускам». Належно оформленої Книги відгуків у магазині немає, тому відповідний запис зробити не вдалося.

“Мені цікаво, чому такі україноненависники переселились до Львова, а не захотіли переїхали у сусідню дружню їм країну? Може їм хочеться тут будувати “русскій мір”? – йдеться у повідомленні.

"Жанна не мала б опинитися у підсанкційних списках": Алан Бадоєв - про мовчання ексдружини щодо війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 20:53

Український режисер і кліпмейкер Алан Бадоєв прокоментував мовчання своєї ексдружини, ведучої Жанни Бадоєвої, про російське вторгнення до України, передають Патріоти України. За словами знаменитості, його колишній обраниці насправді є що показати та ск...

Двоповерховий дім зводять за п’ять хвилин: У Нідерландах будують унікальне містечко для українських біженців

понеділок, 29 травень 2023, 19:30

У нідерландському Флардінгені готують до відкриття ціле містечко для біженців - майже чотири сотні будинків, лікарню і школу. Це - перший для країни проєкт швидкісного будівництва, йдеться в ТСН, передають Патріоти України. Разом із нею тут житиме тися...