
Про це повідомляє Ярослав Попович у спільноті “Українці розмовляють українською” у Facebook, передають Патріоти України.
“Одним із продавців (сама стверджує, що є і власником) там працює Марія з м. Маріуполь Донецької області, яка ігнорує та зневажає українську мову. Розповідає, що вона з «рускаязичнава рєгіона», вчилася в російській школі і, взагалі, вважає себе «савєтскім чєлавєкам». Зі всіма відвідувачами спілкується лише російською, а на прохання обслуговувати українською, просто починає хамити і розказувати, що «ана імєєт права обслуживать на рускам». Належно оформленої Книги відгуків у магазині немає, тому відповідний запис зробити не вдалося.
“Мені цікаво, чому такі україноненависники переселились до Львова, а не захотіли переїхали у сусідню дружню їм країну? Може їм хочеться тут будувати “русскій мір”? – йдеться у повідомленні.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...