Хіти тижня. "Сегодня орков тра*нули": У мережі показали листівки, які скинули над окупованим Донецьком (фото)

На одній з листівок зображений глава Пентагону Джеймс Меттіс, також відомий як "скажений пес", який адресує бойовикам слова " Ми прийдемо. Скоро".

Фото:Twitter

У соціальних мережах показали листівки, які адресовані бойовикам так званих "ДНР" і "ЛНР". Фото було опубліковано в Twitter користувача Fashik Donetskiy, зазначають Патріоти України.

За словами блогера, дані листівки були скинуті над окупованих Донецьком, що викликало істеричну реакцію з боку терористів.

"Хто не бачив реакцію орків на те, що їх тр**нули, коли сьогодні птеродактилі скинули 1500 листівок в районі Свято-Преображенського храму, той не потрапив на люту комедію. Живіть з цим тепер", - зазначив автор публікації.

"Кажуть, Моторола таку листівку в ліфті знайшов", "А Гіві в машині", "Хочеш, щоб твій район прибрали, накидай листівок, після них навіть землю помиють", - жартують люди в коментарях.

Імовірно, листівки були скинуті над окупованих Донецьком.

Хіти тижня. "Жери землю!": У Дніпрі дівчата влаштували жорстоку бійку (відео)

четвер, 22 серпень 2019, 4:00

Перехожі дівчат не рознімали, проходили повз. У підсумку "красуні" закінчили бійку й пішли. Одна навіть притиснула конкурентку до землі й кричала: "Жери!". Але виглядало це все одно досить комічно, адже одна опонентка була на підборах, друга у вільній ...

Хіти тижня. У Києві спалахнув черговий мовний скандал

четвер, 22 серпень 2019, 3:00

В одному із алкогольних магазинів Києва продавець відмовився обслуговувати покупців українською мовою. Він заявив, що не знає про існування закону 5670-д, а також прикрився дозволом директора спілкуватися російською. Про цей інцидент написала на своїй ...