Хіти тижня. "Сегодня орков тра*нули": У мережі показали листівки, які скинули над окупованим Донецьком (фото)

На одній з листівок зображений глава Пентагону Джеймс Меттіс, також відомий як "скажений пес", який адресує бойовикам слова " Ми прийдемо. Скоро".

Фото:Twitter

У соціальних мережах показали листівки, які адресовані бойовикам так званих "ДНР" і "ЛНР". Фото було опубліковано в Twitter користувача Fashik Donetskiy, зазначають Патріоти України.

За словами блогера, дані листівки були скинуті над окупованих Донецьком, що викликало істеричну реакцію з боку терористів.

"Хто не бачив реакцію орків на те, що їх тр**нули, коли сьогодні птеродактилі скинули 1500 листівок в районі Свято-Преображенського храму, той не потрапив на люту комедію. Живіть з цим тепер", - зазначив автор публікації.

"Кажуть, Моторола таку листівку в ліфті знайшов", "А Гіві в машині", "Хочеш, щоб твій район прибрали, накидай листівок, після них навіть землю помиють", - жартують люди в коментарях.

Імовірно, листівки були скинуті над окупованих Донецьком.

"Волосся повилазило, брів немає, важко": Віктор Павлик розповів про стан онкохворого сина (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 20:07

Син відомого співака Павло вже пройшов шість хімій, а треба мінімум десять. Український співак Віктор Павлик поділився інформацією про стан здоров'я його 19-річного сина Павла Павлика, який лікується від раку. Його син пройшов вже 6 курсів хіміотерапії...

Хіти тижня. "Патологоанатоми довго реготали, коли побачили труп": П'яні російські військові "знищили" згорілий танк ЗСУ

вівторок, 19 лютий 2019, 20:00

Епічних смертей на Донбасі було чимало. І, звісно, вони є наслідком повної відсутності розуму у путінських наймитів, адже у Росії IQ 90 вважається геніальністю. "Зізнаюсь, розповідати історії про смерть російських окупантів, дуже весело. Оскільки, якщо...