Хіти тижня. "Сегодня орков тра*нули": У мережі показали листівки, які скинули над окупованим Донецьком (фото)

На одній з листівок зображений глава Пентагону Джеймс Меттіс, також відомий як "скажений пес", який адресує бойовикам слова " Ми прийдемо. Скоро".

Фото:Twitter

У соціальних мережах показали листівки, які адресовані бойовикам так званих "ДНР" і "ЛНР". Фото було опубліковано в Twitter користувача Fashik Donetskiy, зазначають Патріоти України.

За словами блогера, дані листівки були скинуті над окупованих Донецьком, що викликало істеричну реакцію з боку терористів.

"Хто не бачив реакцію орків на те, що їх тр**нули, коли сьогодні птеродактилі скинули 1500 листівок в районі Свято-Преображенського храму, той не потрапив на люту комедію. Живіть з цим тепер", - зазначив автор публікації.

"Кажуть, Моторола таку листівку в ліфті знайшов", "А Гіві в машині", "Хочеш, щоб твій район прибрали, накидай листівок, після них навіть землю помиють", - жартують люди в коментарях.

Імовірно, листівки були скинуті над окупованих Донецьком.

Захищав хазяїна: У Кривому Розі собаку викинули з вікна багатоповерхівки

четвер, 21 листопад 2019, 12:15

Стаф, якого звати Куля, загинув від отриманих травм. Трагедія сталася на вулиці Миколи Світальського. Як розповів власник собаки, на вулиці він познайомився з чоловіком. У них зав'язалася розмова, після чого вони взяли алкоголь і пішли до нього додому ...

Обережно – шахраї: Як коректно налагодити перегляд ТБ після кодування супутникового телебачення

четвер, 21 листопад 2019, 11:58

Для того, щоб продовжувати дивитись супутникове ТБ, треба буде придбати новий тюнер, що підтримуватиме систему доступу Verimatrix. Після кодування супутникового телебачення дивитись його можна буде тільки за передплатою і змінивши тюнер. Патріоти Украї...