Гордон показав смс, яке йому після похорону Кобзона надіслав син співака Андрій.
"Доброго ранку! Мама передає подяку за підтримку і хотіла розповісти тобі по секрету, що коли в останні дні тато марив, він з усіма розмовляв українською мовою. Гарного дня", – процитував журналіст повідомлення.
Гордон розповів, що познайомився з Кобзоном 1986 року, коли записував із ним перше інтерв'ю в Києві. Після цього вони подружилися. "Йосипа Кобзона я дуже люблю. Чуєте, я кажу: не любив, а люблю. І він любив мене. Це були дуже близькі, дуже довірливі стосунки. Це була грандіозна людина. За розмахом, масштабом особистості, системністю, людськими якостями я таких людей більше, напевно, не бачив. А я бачив дуже багатьох. Він допоміг такій кількості людей, він стільки зробив для інших, для своєї країни", – сказав журналіст.
Гордон розповів, що після початку конфлікту з Росією він продовжив спілкуватися з Кобзоном і тричі з ним зустрічався, під час зустрічей вони завжди сперечалися на політичні теми, тому що розходилися в позиціях. "Перший раз (його вже нікуди не пускали, він був під санкціями) Кобзон приїхав на турецький Кіпр, ми з дружиною туди теж прилетіли і провели разом два дні. Першого ж дня ми пішли в ресторан, потім зайшли в одне місце, сіли один навпроти одного (з ним була Неллі Михайлівна, зі мною – Олеся) і я йому півтори години, дивлячись в очі, розповідав, що відбувається в Україні. Він уважно слухав, не зронив жодного слова, а потім сказав: "Хто тебе так зазомбував?" – згадав журналіст.
Він зазначив, що Кобзон був дуже проросійською людиною і не розібрався у причинах конфлікту між Україною і Росією. "Що відбулося після війни? Він не розібрався, відстав... Він був проросійською людиною, любив комсомол, партію, причому не напоказ, як інші, які здриснули, коли не стало комсомолу і партії. Він усі ці роки любив комсомольський устрій, Радянський Союз, КПРС, він добре ставився до Леніна і Сталіна. У нас було багато суперечок на цю тему", – розповів журналіст.
Кобзон народився 1937 року в місті Часів Яр Донецької області. Гастрольна діяльність співака тривала понад 50 років. Його кілька разів обирали в Держдуму від провладної партії "Единая Россия".
Після анексії Криму Росією і початку воєнного конфлікту на Донбасі Кобзон підтримав дії російського керівництва, у зв'язку з чим потрапив під західні санкції. Йому також заборонили в'їзд в Україну, позбавили всіх здобутих в Україні звань і заблокували активи на території країни.
У Кобзона було онкологічне захворювання. Наприкінці липня 2018 року він потрапив у лікарню. 30 серпня співак помер. Його поховали на Востряківському кладовищі в Москві.
В Іспанії «обвалився» гірськолижний підйомник, внаслідок чого десятки людей отримали поранення. Наразі відомо про щонайменше 30 постраждалих. Про це пише Sky News, передають Патріоти України. Інцидент стався на крісельному підйомнику на гірськолижному ...
Близько 8.5 млн гривень з державного бюджету України у 2023-2024 роках отримав гімнаст Ілля Ковтун та його тренерка Ірина Горбачева. Про це інформує Base of Ukrainian sports, передають Патріоти України. Зазначається, що в зазначену вище суму входять ли...