Хіти тижня. Серце манкурта стискалося від туги: Син Йосипа Кобзона поділився таємницею останніх днів життя свого батька

Трагедія сентиментального артиста полягала в тому, що він намагався втримати свою Батьківщину у прив'язці до міста та держави своєї слави та величезних статків. Заради цієї імперської химери він і став зрадником та посібником російських вбивць.

Йосип Кобзон

Перед смертю російський співак, народний артист СРСР Йосип Кобзон говорив українською мовою. Про це з посиланням на родичів Кобзона повідомив журналіст Дмитро Гордон в інтерв'ю проекту Анатолія Анатоліча "Зе Интервьюер", передають Патріоти України.

Гордон показав смс, яке йому після похорону Кобзона надіслав син співака Андрій.

"Доброго ранку! Мама передає подяку за підтримку і хотіла розповісти тобі по секрету, що коли в останні дні тато марив, він з усіма розмовляв українською мовою. Гарного дня", – процитував журналіст повідомлення.

Гордон розповів, що познайомився з Кобзоном 1986 року, коли записував із ним перше інтерв'ю в Києві. Після цього вони подружилися. "Йосипа Кобзона я дуже люблю. Чуєте, я кажу: не любив, а люблю. І він любив мене. Це були дуже близькі, дуже довірливі стосунки. Це була грандіозна людина. За розмахом, масштабом особистості, системністю, людськими якостями я таких людей більше, напевно, не бачив. А я бачив дуже багатьох. Він допоміг такій кількості людей, він стільки зробив для інших, для своєї країни", – сказав журналіст.

Гордон розповів, що після початку конфлікту з Росією він продовжив спілкуватися з Кобзоном і тричі з ним зустрічався, під час зустрічей вони завжди сперечалися на політичні теми, тому що розходилися в позиціях. "Перший раз (його вже нікуди не пускали, він був під санкціями) Кобзон приїхав на турецький Кіпр, ми з дружиною туди теж прилетіли і провели разом два дні. Першого ж дня ми пішли в ресторан, потім зайшли в одне місце, сіли один навпроти одного (з ним була Неллі Михайлівна, зі мною – Олеся) і я йому півтори години, дивлячись в очі, розповідав, що відбувається в Україні. Він уважно слухав, не зронив жодного слова, а потім сказав: "Хто тебе так зазомбував?" – згадав журналіст.

Він зазначив, що Кобзон був дуже проросійською людиною і не розібрався у причинах конфлікту між Україною і Росією. "Що відбулося після війни? Він не розібрався, відстав... Він був проросійською людиною, любив комсомол, партію, причому не напоказ, як інші, які здриснули, коли не стало комсомолу і партії. Він усі ці роки любив комсомольський устрій, Радянський Союз, КПРС, він добре ставився до Леніна і Сталіна. У нас було багато суперечок на цю тему", – розповів журналіст.

Кобзон народився 1937 року в місті Часів Яр Донецької області. Гастрольна діяльність співака тривала понад 50 років. Його кілька разів обирали в Держдуму від провладної партії "Единая Россия".

Після анексії Криму Росією і початку воєнного конфлікту на Донбасі Кобзон підтримав дії російського керівництва, у зв'язку з чим потрапив під західні санкції. Йому також заборонили в'їзд в Україну, позбавили всіх здобутих в Україні звань і заблокували активи на території країни.

У Кобзона було онкологічне захворювання. Наприкінці липня 2018 року він потрапив у лікарню. 30 серпня співак помер. Його поховали на Востряківському кладовищі в Москві.

Нещасний примудрився покликати на допомогу: Під Києвом затримали авто з викраденим чоловіком (фото, відео)

середа, 19 грудень 2018, 0:21

Потерпілий розповів, що його викрали в Сумах, побили, нібито вимагаючи віддати борг. У вівторок, 18 грудня, на КПП "Березань" правоохоронці зупинили мікроавтобус, в якому замість багажу виявили викраденого жителя Сум. Про це повідомляє прес-служба полі...

Хіти тижня. Ніде правди діти: "Виття на мокшанських болотах", або Реакція Імперії Зла на створення автокефальної Православної Церкви України (фотофакти)

середа, 19 грудень 2018, 0:10

Українці глузують над кривавими колонізаторами, що під гаслами "братерства" більше 300 років мордували нашу націю, винищівши десятки мільйонів невинних наших душ лише протягом 20 століття, не рахуючи якусь "жалку" десятку тисяч протягом 2014-18 років