Хіти тижня. Щоб гостей-росіян не лякали: В одеському ресторані відмовилися обслуговувати бійців АТО

В одному з відомих одеських ресторанів відмовили в обслуговуванні воїнам АТО, тому що своєю формою вони «лякають відвідувачів» з Російської Федерації.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Наталя Пранжу, передають Патріоти України.

Йдеться про ресторан Cellini, розташований в центрі міста.

«Вже вдруге заходимо туди з хлопцями в формі. Це не просто «виряджені хлопчики», це офіцери ССО (учасники АТО), і другий раз косі погляди і прохання не лякати відвідувачів», - пише волонтер.

За її словами, «цей текст зі своїх вуст видає адміністратор ресторану Едуард».

«Коли йому почали пояснювати, що саме завдяки цим хлопцям він живе в місті, яке не бомблять і жителів не ставлять на коліна, він сказав, що це не його думка, а думка відвідувачів, які зараз перебувають в ресторані. Відвідувачі виявилися громадянами Російської Федерації, і нібито через форму до них відвідувачі не ходять», - повідомила Пранжу.

Волонтер заявила, що ініціює перевірку закладу «усіма можливими офіційними органами», починаючи з прокуратури області та ГУНП.

У коментарях до посту користувачі мережі різко засуджують таке ставлення працівників ресторану до українських воїнів і закликають одеситів оголосити ресторану бойкот.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...