Хіти тижня. Щоб гостей-росіян не лякали: В одеському ресторані відмовилися обслуговувати бійців АТО

В одному з відомих одеських ресторанів відмовили в обслуговуванні воїнам АТО, тому що своєю формою вони «лякають відвідувачів» з Російської Федерації.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила волонтер Наталя Пранжу, передають Патріоти України.

Йдеться про ресторан Cellini, розташований в центрі міста.

«Вже вдруге заходимо туди з хлопцями в формі. Це не просто «виряджені хлопчики», це офіцери ССО (учасники АТО), і другий раз косі погляди і прохання не лякати відвідувачів», - пише волонтер.

За її словами, «цей текст зі своїх вуст видає адміністратор ресторану Едуард».

«Коли йому почали пояснювати, що саме завдяки цим хлопцям він живе в місті, яке не бомблять і жителів не ставлять на коліна, він сказав, що це не його думка, а думка відвідувачів, які зараз перебувають в ресторані. Відвідувачі виявилися громадянами Російської Федерації, і нібито через форму до них відвідувачі не ходять», - повідомила Пранжу.

Волонтер заявила, що ініціює перевірку закладу «усіма можливими офіційними органами», починаючи з прокуратури області та ГУНП.

У коментарях до посту користувачі мережі різко засуджують таке ставлення працівників ресторану до українських воїнів і закликають одеситів оголосити ресторану бойкот.

Хіти тижня. Загадка скреп: "Вот почему россияне так любят СССР", - Мирович (фото)

вівторок, 25 лютий 2020, 23:05

"Так, друзья, сегодня будет пост на одну интересную тему - о том, почему россияне так любят СССР. Я читаю большинство комментариев к своим постам про СССР и за это время накопил довольно интересную статистику", - пише у своєму блозі Максим Мирович, пе...

Називають себе "народним банком": Українців попередили про нових шахраїв в інтернеті

вівторок, 25 лютий 2020, 23:00

На веб-сайті проекту відсутня будь-яка правова інформація стосовно юридичної особи і підстав надання їм інвестиційних послуг. Останнім часом в інтернеті і соціальних мережах стрімко поширюється пропозиція інвестувати в акції неіснуючого Українського на...