Хіти тижня. Школярі у ватниках, жінки в кокошниках: У мережу виклали фото із "антиамериканського" мітингу в Криму

Учасники мітингу принесли з собою також плакати, прапори радянського періоду, державні символи Росії, деякі були одягнені у військову форму Червоної армії.

Мітинг у Сімферополі. Фото: Крим. Реалії.

На площі імені Леніна в окупованому Сімферополі 3 лютого пройшов мітинг, присвячений 75-річчю Сталінградської битви у Другій світовій війні. Учасники мітингу принесли з собою плакати, прапори радянського періоду, державні символи Росії, деякі були одягнені у військову форму Червоної армії, прийшли на акцію й дівчата в сарафанах і кокошниках, передають Патріоти України із посиланням на "Крим. Реалії".

"Працівників нашого дитячого садка зобов'язали прийти на цей мітинг, сказали, що він буде проти американських санкцій", - розповіла вихователька одного із сімферопольських дитсадків. Того ж дня в місті пройшов квест за участю школярів, приурочений ювілею Сталінградської битви.

Користувачів обурили ці заходи. "Совок зігнав", - констатують вони.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...