Хіти тижня. "Шо бл... весеннее обострение?": Донеччани в шоці від потужних боїв на околицях міста

Користувачі соцмереж припускають, що терористи знову обстрілюють Піски.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Сьогодні з настанням вечора жителі окупованих Донецька і Макіївки активно повідомляють в соцмережі про активізацію бойових дій на околицях міста, передають Патріоти України.

У коментарях люди пишуть, що звуки бою чутні навіть в самому центрі міста, так як бойовики використовують важке озброєння:

«19:20 Донецк Полиграфическая, ох, Господи… Серия номер два очень тяжелым… Жутковато… Смолянка слушает с закрытыми окнами. Временами стекла дрожат капец какой-то Вишневского, хорошо слышно Макеевка Гвардейка, Григорьевка, слушаем не слабо»

«17:40 к Донецк Путиловка, загремели Гладковка, хорошо слышна война на северном направлении. Не интенсивное, но с применением тяжелого Полиграфическая, очень тяжелое. Или не очень далеко. Посуда подрагивает… Изумруд, слушаем север Магистральный, слушаем»

«18:30 к Донецк 1-я площадка, дом вздрагивает, в стороне ЯБП не слабо громыхает Ветка, очень сильно слышит. Мирный, слышна с закрытыми окнами северная сторона Политбойцов, давненько такого не было, очень громко. Центр слышит»

«Минуса чего-то тяжелого, направление: граница Октябрьского-Песок?»

«19:00 Донецк Путиловка, давненько не слышали такое. Ветка, бьют тяжелым Смолянка, очень слышно Лидиевка, слушаем громко Маяк слышит громковато Мирный слышит»

«Шо бля весеннее обострение? Херячили в АП с РПК и автоматов, минут 15 назад подключились минометы, теперь уже воротными дверями громыхают, шо аж окна содрагаются».

"Прощайте пацаны – на меня идут Т-72-ые": Останній бій екіпажу Народного Героя України, старшого лейтенанта Абрамовича

вівторок, 16 липень 2019, 0:05

У загона 24-річного офіцера зі всієї бронетехніки залишався в строю лише командирський Т-64. Наказавши підлеглим відходити, прикривав їх відхід до останнього. Два російських Т-72 залишились на згарищі теж. Артем Абрамович загинув 12 серпня 2014 року, в...

Хіти тижня. Застав дружину в ліжку з Бредом Піттом: Мемуари Майка Тайсона спричинили гучний скандал у Голлівуді (відео)

понеділок, 15 липень 2019, 23:55

Колишня дружина Тайсона прямо звинуватила екс-чоловіка у брехні. Минулого тижня в Голлівуді вибухнув новий скандал. У своїх мемуарах - книзі UndisputedTruth, що недавно з'явилася на прилавках магазинів, Майк Тайсон звинуватив Бреда Пітта в тому, що він...