Хіти тижня. "Шо бл... весеннее обострение?": Донеччани в шоці від потужних боїв на околицях міста

Користувачі соцмереж припускають, що терористи знову обстрілюють Піски.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Сьогодні з настанням вечора жителі окупованих Донецька і Макіївки активно повідомляють в соцмережі про активізацію бойових дій на околицях міста, передають Патріоти України.

У коментарях люди пишуть, що звуки бою чутні навіть в самому центрі міста, так як бойовики використовують важке озброєння:

«19:20 Донецк Полиграфическая, ох, Господи… Серия номер два очень тяжелым… Жутковато… Смолянка слушает с закрытыми окнами. Временами стекла дрожат капец какой-то Вишневского, хорошо слышно Макеевка Гвардейка, Григорьевка, слушаем не слабо»

«17:40 к Донецк Путиловка, загремели Гладковка, хорошо слышна война на северном направлении. Не интенсивное, но с применением тяжелого Полиграфическая, очень тяжелое. Или не очень далеко. Посуда подрагивает… Изумруд, слушаем север Магистральный, слушаем»

«18:30 к Донецк 1-я площадка, дом вздрагивает, в стороне ЯБП не слабо громыхает Ветка, очень сильно слышит. Мирный, слышна с закрытыми окнами северная сторона Политбойцов, давненько такого не было, очень громко. Центр слышит»

«Минуса чего-то тяжелого, направление: граница Октябрьского-Песок?»

«19:00 Донецк Путиловка, давненько не слышали такое. Ветка, бьют тяжелым Смолянка, очень слышно Лидиевка, слушаем громко Маяк слышит громковато Мирный слышит»

«Шо бля весеннее обострение? Херячили в АП с РПК и автоматов, минут 15 назад подключились минометы, теперь уже воротными дверями громыхают, шо аж окна содрагаются».

"У професії з 1939 року": 99-річний лікар розкрив секрет свого довголіття

вівторок, 19 березень 2019, 21:40

У Полтаві працює унікальний лікар – у 99 років Максим Дудченко консультує пацієнтів обласної лікарні та навчає студентів академії. «Скажіть, а скільки років ви вже одягаєте халат? – Ну, з тих пір як вступив до Ленінградської військово-медичної академії...

Хіти тижня. За образу честі та гідності. "Лучший украинский стартап: Воровать вместе с папой на вооружениях, когда гибнут люди...": Гладковський-молодший подав до суду на відомого бізнесмена за пост у Facebook

вівторок, 19 березень 2019, 21:30

Син екс-першого заступника Секретаря РНБО Ігор Гладковський. Скріншот з каналу «Прямий» Фігурант журналістських розслідувань подав позов на засновника горілчаного бренду «Хортиця». Позов надійшов 7 березня до Оболонського районного суду Києва. 11 бере...