Хіти тижня. Скандал із трагічно загиблим малюком в Україні, якого відмовився відспівувати священик, набув світового розголосу

Новину про запорізький скандал підхопило одне з найбільших міжнародних інформаційних агенств "L'Agence France-Press".

5 січня на сайті всесвітньо відомого британського видання "The Guardian" вийшла новина про те, що церква Московського патріархату відмовилася "поховати хлопчика з Київського патріархату", передають Патріоти України.

"Смерть немовляти, розчавленого людиною, яка стрибнула з житлового будинку, викриває релігійний розрив в православній християнській країні", - з таких рядків починається новина "The Guardian".

Видання також подає коментар прес-секретаря Київського Патріархату, в якому говориться, що такі інциденти відбувалися раніше і тільки підтримували почуття розчарування серед віруючих в Україні: «У Московському Патріархаті немає офіційного документа, в якому говориться, що це повинно бути так, - написав Євстратій Зоря у Facebook. - Це все абсолютно довільно і засноване на деяких усних розпорядженнях, які видаються під виглядом секретних «канонів».

Хіти тижня. "Луганчане утирались и покорно молчали", - Воронянська

середа, 24 жовтень 2018, 1:00

"Шесть лет назад… Был такой же осенний день. Когда днем тепло, почти, как летом. А по утрам заморозки, и ты замечаешь это по изысканной графике грецкого ореха на фоне вылинявшего осеннего неба - с дерева разом, громко и осязаемо шурша, вдруг рухнули ли...

Хіти тижня. Рідні, колеги, шанувальники ридали: Як в Києві прощалися з народною улюбленицею Мариною Поплавською (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 23:55

Церемонія проходила в приміщенні МЦКМ "Жовтневий Палац" за адресою Алея Героїв Небесної Сотні, 1.