Хіти тижня. Скандал з російською мовою в київській школі: Психолог роз'яснив ситуацію

Коментуючи історію з примусом до вивчення російської мови в одній з київських шкіл, фахівець звернув увагу на низку юридичних моментів.

Фото: Facebook.Шкільний психолог не має права нав'язувати дитині відвідування тих чи інших уроків; факультативні заняття, в тому числі з російської мови, відвідуються виключно за бажанням. Про це розповів координатор організації "Стоп корупції", правозахисник Богдан Хмельницький, передають Патріоти України з посиланням на "Обозреватель".

Коментуючи історію з примусом до вивчення російської мови в одній з київських шкіл, він звернув увагу на низку юридичних моментів.

По-перше, "коли дитина спілкується з психологом або коли той надає психологічну консультацію, це повинно відбуватися в присутності батьків".

По-друге, "психолог може тільки давати поради. Професійні психологи нічого не нав'язують - люди, які приходять до них на прийом, як правило, самі проговорюють свої ситуації", - продовжив правозахисник.

І, нарешті, по-третє, "факультативні уроки не є обов'язковими. Це на вибір дитини. Хоче ходити - будь ласка, не хоче - не йде", - пояснив він.

"Солодка" парочка зайнялась сексом на оглядовому колесі на очах у великої кількості людей (фото)

понеділок, 29 травень 2023, 22:54

У Великій Британії під час фестивалю Creamfields пара зайнялась сексом та оглядовому колесі. За цим спостерігали інші відпочивальники та зняли все на камеру. Про це пише dailystar.co.uk, передають Патріоти України. У Мережі поширюють відео, як чоловік ...

"Чому ми повинні голосно про це говорити?": Перша ракетка Білорусі Соболенко не розуміє заяв проти війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 21:53

Вона також додала, що для неї не стала несподіванкою поведінка українки, яка відмовилася тиснути руку суперниці з країни-агресорки. "Щодо ситуації з війною, то я вже казала багато, багато разів: ніхто в цьому світі, російські спортсмени або білоруські ...