Шкільний психолог не має права нав'язувати дитині відвідування тих чи інших уроків; факультативні заняття, в тому числі з російської мови, відвідуються виключно за бажанням. Про це розповів координатор організації "Стоп корупції", правозахисник Богдан Хмельницький, передають Патріоти України з посиланням на "Обозреватель".
Коментуючи історію з примусом до вивчення російської мови в одній з київських шкіл, він звернув увагу на низку юридичних моментів.
По-перше, "коли дитина спілкується з психологом або коли той надає психологічну консультацію, це повинно відбуватися в присутності батьків".
По-друге, "психолог може тільки давати поради. Професійні психологи нічого не нав'язують - люди, які приходять до них на прийом, як правило, самі проговорюють свої ситуації", - продовжив правозахисник.
І, нарешті, по-третє, "факультативні уроки не є обов'язковими. Це на вибір дитини. Хоче ходити - будь ласка, не хоче - не йде", - пояснив він.
Українські фермери продовжують накручувати ціни на буряки. Вартість овочу вже значно зросла порівняно з минулим тижнем, а порівняно з минулим роком, то ціни вищі вже у 2,5 раза. При цьому торгові мережі вже повідомляють про дефіцит цього коренеплоду. П...
У Єкатеринбурзі (РФ) батько побив суддю з фігурного катання через результат доньки, передають Патріоти України. Адоніс Мироєв вирішив помститися судді та тренеру Михайлу Слободчикову за те, що його дочка не посіла призового місця на змаганнях, де Михай...