Хіти тижня. Скандальна українська співачка-зрадниця попросила про підтримку в Росії

Фото: ЗМІ

Скандальна українська співачка Світлана Лобода закликала голосувати за неї в рамках майбутньої церемонії музичної премії російського каналу RU TV, яка відбудеться у травні в одному з клубів Москви. Відповідний пост артистка розмістила на особистій сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Лобода в номінації "Фан чи профан" премії RU TV 2018. Голосуй на сайті RU.TV!" - вказала артистка, приклавши до свого посту афішу майбутньої церемонії.

Нагадаємо, крім гастролей на території країни-агресора співачка Світлана Лобода є частою гостею місцевих церемоній, премій та іншого роду заходів у світському суспільстві Росії. Також за підсумками минулого року артистка увійшла до рейтингу найсексуальніших жінок РФ.

Особлива хімічна речовина, що блокує старіння: Учені розгадали загадку тисячолітнього дерева

субота, 10 квітень 2021, 16:58

Вчені розгадали таємницю того, як дерево гінкго може жити понад 1000 років. Дослідники виявили, що дерево виробляє хімічні речовини, які захищають його від хвороби та посухи. І, на відміну від багатьох інших рослин, його гени не запрограмовані на невбл...

"Випадково" падав і бився головою о бордюр": Ґвалтівник 17-річної дівчини у Києві нарвався на самосуд (фото)

субота, 10 квітень 2021, 16:50

У Деснянському районі Києва ґвалтівник напав на 17-річну дівчину. Знущався 1,5 години. Місцеві жителі спіймали нелюда та до приїзду поліції влаштували над ним розправу. Про це пише dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. "У Києві на вулиці Братиславсь...