Хіти тижня. Скрепний маскарад не допоміг: У "ДНР" винесли смертний вирок "козакові Війська Донського"

Восьми спільникам засудженого до смертної кари пощастило більше - на них чекає довічне ув'язнення.

"Козаки" займалися викраденнями людей. Фото: соцмережі.

Так званий «Верховний суд ДНР» виніс вирок озброєному угрупованню, що займалося викраденнями, вимаганням і вбивствами, передають Патріоти України.

У прес-службі «суду» зазначили: «Верховний суд "ДНР" 18 липня 2018 року виніс вирок у відношенні десяти осіб, що займалися в період 2014-2015 років грабежами, викраденнями людей, вимаганням і вбивством в складі стійкої озброєної групи (банди). Всі засуджені діяли під прикриттям членства в громадській організації «Козачий союз «Область Війська Донського».

Зазначається, що одна людина була засуджена до смертної кари, вісім - до довічного позбавлення волі, ще один - до 13 років в'язниці.

​Завтра підкралося непомітно: Японці показали робота, який робить будь-яку домашню роботу, навіть ліпить пельмені (відео)

неділя, 21 жовтень 2018, 0:20

Через кілька років така «іграшка» почне підкорювати світ, позбавляючи середній клас від нудної домашньої роботи, а багатих від нестаранної прислуги. Прибрати в кімнаті, нагодувати, зліпити пельмені і навіть визначити активність мозку - все це зараз мож...

Хіти тижня. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 20 жовтень 2018, 23:05

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...