Хіти тижня. Скрепний маскарад не допоміг: У "ДНР" винесли смертний вирок "козакові Війська Донського"

Восьми спільникам засудженого до смертної кари пощастило більше - на них чекає довічне ув'язнення.

"Козаки" займалися викраденнями людей. Фото: соцмережі.

Так званий «Верховний суд ДНР» виніс вирок озброєному угрупованню, що займалося викраденнями, вимаганням і вбивствами, передають Патріоти України.

У прес-службі «суду» зазначили: «Верховний суд "ДНР" 18 липня 2018 року виніс вирок у відношенні десяти осіб, що займалися в період 2014-2015 років грабежами, викраденнями людей, вимаганням і вбивством в складі стійкої озброєної групи (банди). Всі засуджені діяли під прикриттям членства в громадській організації «Козачий союз «Область Війська Донського».

Зазначається, що одна людина була засуджена до смертної кари, вісім - до довічного позбавлення волі, ще один - до 13 років в'язниці.

Хіти тижня. Настав час змін! - В Україні хочуть перейти на погодинну оплату праці

субота, 23 березень 2019, 3:00

Експерт вважає, що в Україні настав час змінити норми радянського КЗпП, які не відповідають сучасним умовам трудових відносин. Україна готується переходити на погодинну оплату праці. Про це розповів голова Національної ради економічного розвитку Олексі...

Хіти тижня. "Таганрог мало затопити до х**в": В Україні спростували гучний фейк російських пропаг*ндонів (відео)

субота, 23 березень 2019, 2:00

Російські пропагандисти поширили фейкову новину про те, що українці нібито знайшли 8 російських підводних човнів в Азовському морі, повідомляють Патріоти України. Насправді, в доповіді президента України Петра Порошенка йдеться про акваторію трьох морі...