Хіти тижня. Скрепи в шоці: У Москві хлопець жартома підняв охоронця Путіна і проніс декілька метрів. Вже порушено кримінальну справу (відео)

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу про насильство щодо представника влади проти чоловіка, який схопив і проніс декілька метрів співробітника Росгвардії на станції московського метро.

Відеозапис інциденту розійшовся в соцмережах 6 травня, передають Патріоти України.

На ньому зафіксовано, як чоловік підкрався до групи співробітників Росгвардії, схопив одного з них і зі сміхом проніс декілька метрів. Після цього інші росгвардійці схопили чоловіка за руки.

Відповідно до постанови про порушення справи, яку опублікував голова міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, обвинувачений — чоловік 1990 року народження.

У СК заявили, що він діяв "на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, викликаних виконанням [співробітником Росгвардії] своїх посадових обов'язків з охорони громадського порядку", і також нібито мав "умисел на застосування насильства, не небезпечного для здоров'я".

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Не все доехали целыми": КамАЗ окупантів на Донбасі потрапив під обстріл (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:30

Прямого попадання у вантажівку не було, проте терористам вистачило і осколків. На одній з передових ділянок в зоні проведення операції об'єднаних сил на відео зняли епізод з вантажівкою КамАЗ російсько-терористичних військ, яка відвозила бойовиків на п...

"Путешествие близ ДАПа, или У молодого парня ныло сердце", - блогер

п’ятниця, 16 листопад 2018, 14:29

"Оккупированный Донецьк. Парень рассказывает, что есть у него бывший одногруппник, который живет на Октябрьском поселке", - пише у своєму блозі Марина Григорьєва, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Шобы вам, иногородним, было понятно, так э...