Хіти тижня. Скрепи в шоці: У Москві хлопець жартома підняв охоронця Путіна і проніс декілька метрів. Вже порушено кримінальну справу (відео)

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу про насильство щодо представника влади проти чоловіка, який схопив і проніс декілька метрів співробітника Росгвардії на станції московського метро.

Відеозапис інциденту розійшовся в соцмережах 6 травня, передають Патріоти України.

На ньому зафіксовано, як чоловік підкрався до групи співробітників Росгвардії, схопив одного з них і зі сміхом проніс декілька метрів. Після цього інші росгвардійці схопили чоловіка за руки.

Відповідно до постанови про порушення справи, яку опублікував голова міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, обвинувачений — чоловік 1990 року народження.

У СК заявили, що він діяв "на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, викликаних виконанням [співробітником Росгвардії] своїх посадових обов'язків з охорони громадського порядку", і також нібито мав "умисел на застосування насильства, не небезпечного для здоров'я".

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Вони впали, окупантам плювати!": У Криму сталася велика НП (фото, відео)

неділя, 17 лютий 2019, 14:30

В окупованій Керчі (Крим) на розкопках Пантікапея на горі Мітрідат впала давньогрецька арка з колонами і різьбленим кам'яним портиком. Раніше окупанти підперли палицями нахилені конструкції, але це допомогло ненадовго. Наразі всі частини колон вивезли ...

Євробачення-2019: Результати другого півфіналу Нацвідбору

неділя, 17 лютий 2019, 13:54

16 лютого у прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ глядачі побачили виступи 8 учасників, готових представити Україну на Євробаченні-2019. Другий півфінал відбору на Євробачення-2019 від України пройшов 16 лютого. За результатами балів від суддів ...