Хіти тижня. Скрепи в шоці: У Москві хлопець жартома підняв охоронця Путіна і проніс декілька метрів. Вже порушено кримінальну справу (відео)

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу про насильство щодо представника влади проти чоловіка, який схопив і проніс декілька метрів співробітника Росгвардії на станції московського метро.

Відеозапис інциденту розійшовся в соцмережах 6 травня, передають Патріоти України.

На ньому зафіксовано, як чоловік підкрався до групи співробітників Росгвардії, схопив одного з них і зі сміхом проніс декілька метрів. Після цього інші росгвардійці схопили чоловіка за руки.

Відповідно до постанови про порушення справи, яку опублікував голова міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, обвинувачений — чоловік 1990 року народження.

У СК заявили, що він діяв "на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, викликаних виконанням [співробітником Росгвардії] своїх посадових обов'язків з охорони громадського порядку", і також нібито мав "умисел на застосування насильства, не небезпечного для здоров'я".

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Колаборанти серед нас: Скільки українців готові підтримати окупантів. Соціологи дали свіжі дані

середа, 19 вересень 2018, 9:00

Оприлюднено дуже сумний прогноз на вибори-2019 в Україні. Згідно з даними соцопитувань, в Україні все ще наявні сильні проросійські настрої. Приблизно кожен шостий українець зараз симпатизує Путіну, інформують Патріоти України. Про це в ефірі заявив ке...

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...