
В окупованому м. Антрацит до Дня захисника України партизани написали в людних місцях патріотичні лозунги. Новину передають Патріоти України.
"Прокинувшись вранці 14 жовтня, жителі окупованого Антрацита в черговий раз були вражені підступністю хунти. Не встигли ще охолонути вугілля згорілих мобілізаційних документів місцевого військкомату, як укродиверсанти вже підготували нову капость: у місцях масового скупчення людей (на будинках уздовж дороги на Центральний ринок, зупинках громадського транспорту, так званих "об'єктах муніципальної власності", біля військових об'єктів) красувалися невідомо звідки з'явилися написи. У них місцеві патріоти висловили щире відношення жителів до України, окупантів, а також ідеологів і провідникам "русского мира", - пишуть у спільноті "Луганщина Украина".




В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...