
У селищі Черкаське Дніпропетровської області вандали облили фарбою пам'ятник загиблим бійцям 93 ОМБр і 20 ОМПБ, відкриття якого призначене на 7 жовтня. Про це повідомив волонтер ЗСУ Роман Донік в своєму Facebook, передають Патріоти України.
"Сьогодні відкриття пам'ятника загиблим в 93 ОМБр. На пам'ятник збирали гроші військовослужбовці та волонтери. Вночі пам'ятник облили фарбою, банер бригади порізали ножем. У містечку написали "смерть укропам" і "слава ДНР". Війна вона всюди. Навіть в військових містечках залишилося багато ватників від РККА. Але це показник. Наскільки все правильно робиться, що розкрилися ті, хто протягом чотирьох років сидів у підпіллі", - написав він.
Згодом волонтер опублікував фото відкриття пам'ятника. Судячи по знімках, монумент очистили від фарби.


У мережі бурхливо обговорюють пригоду з пам'ятником:


Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...