Хіти тижня. Сьогодні серце справжнього українця плаче: "Хлопчики солоденькі, соколи золотенькі - простіть, пробачте, зла на нас не тримайте", - культовий шоумен звернувся до загиблих героїв-"кіборгів"

День пам'яті... день слави та каяття... шоумен і волонтер Сергій Притула попросив вибачення у військових, котрі віддали життя на Донбасі, обороняючи Україну від окупантів.

Кожне життя уславленого героя робить нашу націю міцнішою і ще більш нездоланною, цей біль наша сила, в ньому гартуються нові герої, а наші щирі відчуття, це сльози Всевишнього, Котрий не відтасть на поталу добрий і відчайдушний народ, переконані Патріоти України. В цьому сенсі щирі та глибокі слова пана Сергія належно відображають наші колективні почуття.

"Хлопчики солоденькі, соколи золотенькі – простіть. Простіть, пробачте, зла на нас не тримайте. Вибачте нас, янголи наші. Маємо гріх всі навколо. Не ймемо печалі. Не маємо крику ззовні. Воно якби зиск, то б, звичайно, і йойкали б, і леле, а то воно, бачиш, як добрий день. Простіть, хлоп'ята, чоловіки, мужі. Простіть, що най би сотнями лягали, але поки кірзаком у двері п'яний Іван не вдарить, то й шани Вам не додасться, віри Вам не ймуть. Особисто присягаю шанувати пам'ять про Вас і кличу до того всіх решту. Прошу тільки про єдине: не сердьтесь на нас, бо така наша людська натура. Добре нам. І невдячні ми. Простіть", – такі слова винайшов у своєму серці Сергій Притула.

Жертвував собою заради закону: У Києві поліцейський займався оральним сексом, щоб розкрити кримінальну справу

середа, 29 січень 2020, 20:05

Співробітник правоохоронних органів отримував сексуальні послуги у стриптизерок, щоб довести факт проституції. Про це повідомляється у відповідному рішенні суду. У вересні 2019 поліцейський відвідав стриптиз-клуб в центрі Києва, зазначають Патріоти Укр...

Бананів можна не боятися: Супрун розповіла, як уберегти себе від китайського коронавіруса

середа, 29 січень 2020, 19:44

Зараз швидко поширюються повідомлення про вакцини, які начебто запобігають новому коронавірусу, і навіть пропозиції їх придбати. Не вірте цим маніпуляціям, адже поки такої вакцини не існує. Чи можна розкривати посилки з Китаю? Чи передаються інфекції ч...