Хіти тижня. Справа прикордонника Сергія Колмогорова: Матіос жорстко образив жінку - послав до лікаря та під кулі

Коментуючи справи українського прикордонника Сергія Колмогорова до виправдального вироку суду, головний військовий прокурор Анатолій Матіос затято наполягав на провині військовослужбовця, що виконував наказ, і жорстко сперечався з його захисниками

Про це він заявив, коментуючи пост Ольги Лень у Facebook, передають Патріоти України.

«У військової прокуратури шизофренія. Вони намагаються посадити прикордонника Сергія Колмогорова за те, що він виконав службовий статут і стріляв у порушників», – зазначила вона.

У відповідь на це Матіос запевнив журналістку, що їй необхідно звернутися до міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

«Ольга – вам напевно до Уляни Супрун з приводу лікування самій терміново потрібно було б сходити, або переміститися в часі в салон того авто, яке розстріляв Колмогоров. І до речі там не було ніяких блок постів, відповідно вимоги Статуту караульної служби на нього не поширюються. Бог вашій шизофренії суддя», – зазначив він.

У той же час користувачі мережі закликали головного військового прокурора «пам’ятати про честь».

«Анатолій, майте честь офіцера, якщо вже про честь чоловіка ви не дбаєте при публічному спілкуванні з жінкою. Захищайтеся гідно», – сказав Микола Ревук.

Хіти тижня. "И после этого бл*ди ещё смеют заявлять о величии России": Мережу шокувало, як пенсіонери в РФ б'ються за зіпсовані продукти (відео)

неділя, 21 січень 2018, 4:00

У мережі з'явилося відео, на якому пенсіонери в російському Серпухові б'ються за прострочені продукти, які везе на смітник продавець. Інші користувачі називають відео "буднями наддержави", і сперечаються чи варто шкодувати цих пенсіонерів. Вони пишуть:...

Хіти тижня. "Колаборанти виступають на центральних каналах": Мухарський розповів, як "русский мир" знову підіймає голову на українському ТБ (відео)

неділя, 21 січень 2018, 3:00

​За його словами, така ситуація деморалізує українців. Це практики Табачника, які з середини 90-х демотивували українців створювати власний український контент. Відомий український артист, шоумен і письменник Антін Мухарський розповів, як Росія вкладає...