Хіти тижня. Стільки життів врятував, а себе не вберіг: В Одесі вбили кращого фельдшера України

Убитий в Одесі лікар раніше отримував звання кращого в Україні фельдшера швидкої.

Андрій Овчинников

Стала відома особа загиблого одеського лікаря швидкої на Котовського. Як повідомили його колеги, це фельдшер 3-й підстанції Андрій Овчинников, передають Патріоти України.

"Загинув не в результаті нещасного випадку або раптової хвороби, а в результаті бандитського нападу невідомих, коли наш співробітник отримував в банкоматі зарплату (і все прекрасно розуміють, що сума була настільки "астрономічною"). І одне з чотирьох нанесених ножових поранень, виявилося смертельним", - пишуть співробітники одеської швидкої допомоги.

До речі, загиблий з командою в 2013-му році отримав звання кращої бригади "швидкої" в Україні. Пізніше стало відомо, що поліції вдалося затримати підозрюваних у вбивстві Андрія Овчинникова. Сподіваємось, вбивці своє отримають.

Травневі схильні до депресій: Як місяць народження впливає на людину

неділя, 16 червень 2019, 0:30

Навколишнє середовище в перші місяці життя будь-якої істоти має важливий вплив на весь організм. Вчені зібрали докази того, як час народження дитини впливає на її розвиток, а значить і на подальше життя. Про це пише The Time, передають Патріоти України...

В сусідніх будинках вилетіли шибки: У центрі Києва прогримів потужний вибух (фото, відео)

неділя, 16 червень 2019, 0:22

В небо піднялася велика хмара пилу, яка досягла близько 70 метрів. У Києві в житловому будинку по вулиці Тургенєвській прогримів сильний вибух, передають Патріоти України. . Від вибуху в сусідніх будинках вилетіли вікна. Причина вибуху не відома, але ...