Хіти тижня. Стільки життів врятував, а себе не вберіг: В Одесі вбили кращого фельдшера України

Убитий в Одесі лікар раніше отримував звання кращого в Україні фельдшера швидкої.

Андрій Овчинников

Стала відома особа загиблого одеського лікаря швидкої на Котовського. Як повідомили його колеги, це фельдшер 3-й підстанції Андрій Овчинников, передають Патріоти України.

"Загинув не в результаті нещасного випадку або раптової хвороби, а в результаті бандитського нападу невідомих, коли наш співробітник отримував в банкоматі зарплату (і все прекрасно розуміють, що сума була настільки "астрономічною"). І одне з чотирьох нанесених ножових поранень, виявилося смертельним", - пишуть співробітники одеської швидкої допомоги.

До речі, загиблий з командою в 2013-му році отримав звання кращої бригади "швидкої" в Україні. Пізніше стало відомо, що поліції вдалося затримати підозрюваних у вбивстві Андрія Овчинникова. Сподіваємось, вбивці своє отримають.

Запобігає раку: Вчені розповіли про рятівну дієту

понеділок, 14 жовтень 2019, 8:56

Дієтологи порадили замінити червоне м'ясо рибою або м'ясом птиці для зниження ймовірності розвитку онкологічних захворювань. Про це повідомляє Міжнародне агентство з вивчення раку (МАВР), передають Патріоти України. Для запобігання раку вчені радять ві...

Готуйтеся: Астролог назвав знаки Зодіаку, на які в кінці осені чекають серйозні потрясіння

понеділок, 14 жовтень 2019, 8:50

Гороскоп-2019 повідає про знаки Зодіаку, яким доля приготує справжні удари та випробування вже в кінці цієї осені. Астролог Павло Глоба назвав трьох представників зодіакальних сузір'їв і закликав їх зібрати до купи всю волю, щоб з гідністю пережити цей...