Хіти тижня. Стільки життів врятував, а себе не вберіг: В Одесі вбили кращого фельдшера України

Убитий в Одесі лікар раніше отримував звання кращого в Україні фельдшера швидкої.

Андрій Овчинников

Стала відома особа загиблого одеського лікаря швидкої на Котовського. Як повідомили його колеги, це фельдшер 3-й підстанції Андрій Овчинников, передають Патріоти України.

"Загинув не в результаті нещасного випадку або раптової хвороби, а в результаті бандитського нападу невідомих, коли наш співробітник отримував в банкоматі зарплату (і все прекрасно розуміють, що сума була настільки "астрономічною"). І одне з чотирьох нанесених ножових поранень, виявилося смертельним", - пишуть співробітники одеської швидкої допомоги.

До речі, загиблий з командою в 2013-му році отримав звання кращої бригади "швидкої" в Україні. Пізніше стало відомо, що поліції вдалося затримати підозрюваних у вбивстві Андрія Овчинникова. Сподіваємось, вбивці своє отримають.

Здав 1600 радянських шпигунів! Спливла вражаюча історія найуспішнішого американського агента

вівторок, 18 лютий 2020, 6:08

Спеціальний агент ЦРУ Дмитро Поляков передав західній розвідці більше 20 ящиків з секретними документами і здав 1600 агентів радянських спецслужб. Він 25 років працював в радянському ГРУ, ставши одним з найуспішніших "кротів" в історії. Про безпрецеден...

Бережіться! Дієтологи розповіли, які продукти прискорюють старіння, а які уповільнюють його

вівторок, 18 лютий 2020, 5:45

Дієтологи розповіли, які продукти допоможуть уникнути передчасного старіння і прожити довше, передають Патріоти України. Фахівці вважають, що багато людей забувають про те, що дієта не менш важлива для продовження життя, ніж спорт і відсутність шкідлив...