Хіти тижня. Стільки життів врятував, а себе не вберіг: В Одесі вбили кращого фельдшера України

Убитий в Одесі лікар раніше отримував звання кращого в Україні фельдшера швидкої.

Андрій Овчинников

Стала відома особа загиблого одеського лікаря швидкої на Котовського. Як повідомили його колеги, це фельдшер 3-й підстанції Андрій Овчинников, передають Патріоти України.

"Загинув не в результаті нещасного випадку або раптової хвороби, а в результаті бандитського нападу невідомих, коли наш співробітник отримував в банкоматі зарплату (і все прекрасно розуміють, що сума була настільки "астрономічною"). І одне з чотирьох нанесених ножових поранень, виявилося смертельним", - пишуть співробітники одеської швидкої допомоги.

До речі, загиблий з командою в 2013-му році отримав звання кращої бригади "швидкої" в Україні. Пізніше стало відомо, що поліції вдалося затримати підозрюваних у вбивстві Андрія Овчинникова. Сподіваємось, вбивці своє отримають.

Хіти тижня. Інакше користі буде мало: Лікар розповів, як правильно користуватись антисептиком для рук

понеділок, 6 квітень 2020, 4:00

Про тривалість дії дезінфекторів не пишуть на упаковках. Як відомо, спирт - це основна речовина, без якої не може обійтися жоден антисептик. Вони бувають у вигляді спрею, гелю, рідини - який саме ви оберете, різниці немає. Та найбільш ефективним буде т...

Хіти тижня. "На карантин мене ніхто не відправляв": Український ведучий по приїзду з Франції відмовився від ізоляції

понеділок, 6 квітень 2020, 3:00

Андрій Джеджула запевняє, що почувається добре і ніяких симптомів COVID-19 у нього немає. Український ведучий і шоумен Андрій Джеджула після повернення з Франції відмовився від самоізоляції, а замість цього вже наступного дня вийшов на роботу. Колеги т...