Хіти тижня. Стільки життів врятував, а себе не вберіг: В Одесі вбили кращого фельдшера України

Убитий в Одесі лікар раніше отримував звання кращого в Україні фельдшера швидкої.

Андрій Овчинников

Стала відома особа загиблого одеського лікаря швидкої на Котовського. Як повідомили його колеги, це фельдшер 3-й підстанції Андрій Овчинников, передають Патріоти України.

"Загинув не в результаті нещасного випадку або раптової хвороби, а в результаті бандитського нападу невідомих, коли наш співробітник отримував в банкоматі зарплату (і все прекрасно розуміють, що сума була настільки "астрономічною"). І одне з чотирьох нанесених ножових поранень, виявилося смертельним", - пишуть співробітники одеської швидкої допомоги.

До речі, загиблий з командою в 2013-му році отримав звання кращої бригади "швидкої" в Україні. Пізніше стало відомо, що поліції вдалося затримати підозрюваних у вбивстві Андрія Овчинникова. Сподіваємось, вбивці своє отримають.

Закарпатські білі гриби смакують за кордоном: Підприємниця зробила бізнес на сушених грибах за 3 роки

середа, 21 серпень 2019, 8:50

За словами дівчини вже надходять пропозиції від міжнародних партнерів. Зробити бізнес на білих сушених грибах, коли уся сировина з екологічно чистого району Закарпаття Іршавщини – виконано. Про такий бізнес з "тихого полювання" розповідається у відео н...

Йому б в єпископи чи митрополити: Скреподуховні росіяни протролили міністра Путіна

середа, 21 серпень 2019, 8:30

Щось з духовністю Третього Риму не те. Шпиняють міністра за те, що в цей смутний час шукає захисту у того, котрий може спасти в цьому новітньому Садомі з Гоморою Путіна. Російський міністр освіти Михайло Котюк викликав критику користувачів мережі, прод...