Радіовуглецевий аналіз показав, що кістка датується IV століттям – це саме період життя святого, передають Патріоти України з посиланням на Metro.
Цей артефакт їм передав священик Денніс О’Ніл з американського штату Іллінойс.
– Більшість досліджуваних нами останків насправді потім виявляються такими, що належать до періодів набагато пізніших, ніж ті, яким вони приписуються історично. Цей фрагмент кістки, навпаки, передбачає, що перед нами насправді може бути частина тіла Миколи Чудотворця, – зазначив професор Том Хайем.
Відомо, що Микола був єпископом візантійського міста Міра, який знаходився на території теперішньої Туреччини. Там він був похований, але через 700 років після смерті, в XI столітті, мощі святого були викрадені і перевезені в італійське місто Барі, де і знаходяться досі. Однак там знаходяться близько 65% мощей Миколая Чудотворця, а деякі частини його скелета опинилися в розпорядженні й інших церков по всьому світу.
Після березневого підвищення пенсій частина українських пенсіонерів отримала більші виплати. Проте навіть незначне збільшення доходу може призвести до втрати права на субсидію для оплати комуналки, передають Патріоти України. У березні 2025 року пенсії...
Під час прямої трансляції на телеканалі CNN у Стамбулі стався землетрус. Камери зафіксували серію підземних поштовхів просто в ефірі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. У момент інтерв’ю, яке вела журналістка Мелтем Бозбейоглу, п...