Радіовуглецевий аналіз показав, що кістка датується IV століттям – це саме період життя святого, передають Патріоти України з посиланням на Metro.
Цей артефакт їм передав священик Денніс О’Ніл з американського штату Іллінойс.
– Більшість досліджуваних нами останків насправді потім виявляються такими, що належать до періодів набагато пізніших, ніж ті, яким вони приписуються історично. Цей фрагмент кістки, навпаки, передбачає, що перед нами насправді може бути частина тіла Миколи Чудотворця, – зазначив професор Том Хайем.
Відомо, що Микола був єпископом візантійського міста Міра, який знаходився на території теперішньої Туреччини. Там він був похований, але через 700 років після смерті, в XI столітті, мощі святого були викрадені і перевезені в італійське місто Барі, де і знаходяться досі. Однак там знаходяться близько 65% мощей Миколая Чудотворця, а деякі частини його скелета опинилися в розпорядженні й інших церков по всьому світу.
В Україні всі підприємці на єдиному податку мають заплатити авансові внески з військового збору та єдиного соціального внеску, відзвітувати щодо найманих працівників, а представники 3 групи — подати декларації за 1 квартал цього року. Про це повідомил...
Історія, схожа на казку, сталася з жителем столиці США на ім'я Томмі М. Чоловік став володарем 1 мільйона доларів, і стверджує, що передбачав свою удачу уві сні. Про це пише UPI, передають Патріоти України . Житель Вашингтона, округ Колумбія, розповів,...