Останній документ датований 1951 роком, що свідчить про те, що архіви пролежали в землі 66 років.
Серед матеріалів – цінна інформація про діяльність українського підпілля в 1948-1951 роки, збереглося чимало друкованих видань та вперше знайдено дитячий журнал, який видавали в 40-х українські підпільники.
Алюмінієвий бідон має номер 8809 і дату – 1946 рік. Радянська влада спеціально нумерували бідони. Адже енкаведистам було відомо, що українські підпільники в них ховають документи та закопують в землю.
Якщо на молочарні не виявляли бідона, когось з робочих підозрювали у співпраці з УПА. Починались репресії. Часто народні месники просто підпалювали будівлі, забираючи бідони, щоб ніхто не постраждав від рук "чекістів".
У записах збереглися протоколи мародерства Міністерства державної безпеки СРСР, звіти про організацію колгоспів і каральних загонах НКВД.
Опублікував: Олег Устименко
"Що стосується бізнесу мого брата, він весь побудований на принципах законності та на всіх найвищих морально-етичних стандартах", – наголосив чиновник. . "Що стосується структурування бізнесу в Україні, то якщо ви подивитесь на корпоративну структуру...
Внаслідок індексації пенсій у 2024-му виплати підвищать абсолютній більшості українців на заслуженому відпочинку. При цьому підвищення проведуть за новими правилами: для цього запровадять бальну систему. Про це міністр соцполітики Оксана Жолнович розпо...