
«Я не была дома более двух лет. Приехала пару дней назад. Таким грязным этот замечательный город я не видела никогда. Везде просто кучи грязи, переполненные урны и мусорные контейнеры, дворы и улицы не подметаются долгое время, парки запущены, старые здания рушатся прямо на глазах», — написала місцева мешканка у соцмережі.
Вона обурилася відсутності суботників в місті і байдужості людей. «Где те сознательные люди, которые наводят в городе порядок, зовут соседей и друзей на субботники, организовывают сбор средств на благоустройство города? Молодёжь, неужели вам нравится жить в помойке?» — спитала кримчанка.


В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...