Хіти тижня. "​Татусь" Россошанський бреше: Адвокат Ноздровської розповів про промовистий момент слідчого експерименту​

Під час слідчого експерименту підозрюваний у вбивстві правозахисниці не зміг донести статиста, який імітував жертву.

Юрій Россошанський. Фото:Громадське телебачення

Під час слідчого експерименту підозрюваний у вбивстві Ірини Ноздровської Юрій Россошанський не зміг донести статиста, який імітував жертву. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив адвокат сім'ї загиблої Анатолій Худяков з посиланням на іншого адвоката - Олексія Цибенка, передають Патріоти України.

"Дуже гучну заяву зробив захисник Цибенко під час засідання апеляційного суду. Він сказав, що Россошанський не доніс статиста," - сказав Худяков.

"Статист - це людина, яка за своїми фізіологічними даними відповідає Ірині. Тобто це зріст і вага. Зріст - близько 152 см., Вага - приблизно 50 кг. Тобто ось таку людину, зі слів Цибенка, Россошанський не доніс", - додав він.

Також Худяков розповів про те, як події того дня описував сам підозрюваний.

"Зі слів Россошанського, він з Іриною зустрівся на зупинці. Ірина йому в обличчя крикнула: "Вбивця". В силу цього Россошанський, будучи під дією алкоголю, як він сказав, у два кроки підскочив до Ірини", - повідомив адвокат, додавши, що, за даними слідства, на зупинці Ірина Ноздровська і Юрій Россошанський знаходилися в 12 кроках один від одного.

"Після цього він заволік її в кущі і завдав три ножових поранення - решту він не пам'ятає. Він відчув, як вона обм'якла, після цього він закинув її собі на плече. Позиція тіла на плече - обличчям вперед", - розповів Анатолій Худяков.

Після цього Юрій Россошанський нібито пройшов по центральній вулиці в селі Демидів. Як зазначив Анатолій Худяков, це жвава вулиця, по якій їздить приватний і громадський транспорт.

"Він пройшов 2 прольоти між стовпами. У селі один проліт - це 25 метрів. Тобто він повинен був пройти 50 метрів по вулиці о 6 годині вечора 29 грудня, коли всі люди їдуть з покупками, коли божевільний рух, коли всі готуються до свята. Плюс до всього, є інформація, що в цей момент в магазині, біля якого стався злочин, відбувалося розвантаження товарів. Але цей момент ми поки втрачаємо", - зазначив Анатолій Худяков.

"Йдемо далі: Россошанський проходить 50 метрів в бік дороги, яка веде на Київ, по центральній вулиці Демидова, і йде наліво - це вулиця, на якій стоїть магазин. На цій вулиці присутні близько 10 будинків, десь 3 - з лівого боку, і трошки далі - сім будинків поспіль з правого боку. З цієї вулиці він проходить нібито до кінця - це десь 250 метрів.

Він проходить в кінець, при цьому на нього не гавкають собаки. В рамках допиту слідчий задавав йому запитання: "чи гавкали на вас собаки. Він сказав: "Ні, ніякий собака на мене не гавкав ...". Але коли ми йшли з колегою, а за нами йшла знімальна група з експертом-кримінологів Ганною Маляр, собаки просто розривалися ... Пройти непоміченим тихесенько о 6 годині вечора, коли собака не бачить, а чує тільки, я думаю, що це просто нереально", - додав адвокат.

Хіти тижня. Відповів за "базар": З Москви повідомили, за що побили Григорія Лепса

понеділок, 28 травень 2018, 10:30

Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів. Співака Лепса побили, за словами джерела, «за те, що не хоче відповідати за базар». Так охарактеризувало ситуацію з травмам...

"Смотришь на происходящее и думаешь, может, пора на*** валить отсюда? Качество жизни ниже плинтуса", - Кримський бандерівець про прозріння "вати" (фото)

понеділок, 28 травень 2018, 8:59

Мешканці окупованого Криму розчаровані життям "у гавані". "Севастополь продолжает бурлить. Предателям разонравился "русский мир" и они решили, что надо валить", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. ...