
Настоятелька Одеського Свято-Михайлівського жіночого монастиря, голова Синодальної комісії УПЦ МП "Церква і культура" ігуменя Серафима (Шевчик) заявила, що духовенство і віруючі Московського Патріархату самі не підуть з Києво-Печерської, Почаївської та Святогірської лавр, а винести їх можуть лише в гробах. Про це пише неофіційний рупор УПЦ МП, організація під назвою “Спілка православних журналістів”, передають Патріоти України.
"Знаючи настрій кожного з нас, ченців-насельників Києво-Печерської лаври та священноначалія, з Почаївської, Святогірської та Києво-Печерської лавр нас можна винести тільки в трунах, самі ми не підемо, наші святині ми будемо захищати до останнього подиху", - заявила ігуменя.
Як повідомляла Релігійна правда, ігуменя напередодні виборів президента Росії літала до Москви через Мінськ. За даними громадських активістів, Серафима (Шевчик) регулярно буває на території країни-агресора.
Андрій Курков живий приклад того, що українська нація це не лише про етнічну ідентифікацію. - Вона світоглядний магніт, що притягує і абсорбує все волелюбне, що народжується у Східній Європі. Український письменник Андрій Курков отримав Спеціальну прем...
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...