Хіти тижня. "Это Лесное кладбище в Киеве. Все эти флаги над могилами бойцов погибших на войне с рашистами и сепарьем", - Береза (фотофакт)

​Нардеп обрав цвинтар, що розташований поблизу його мажоритарного виборчого округу

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією народного депутата Борислава Берези. Далі мовою оригіналу.

Это Лесное кладбище в Киеве. Все эти флаги над могилами бойцов погибших на войне с рашистами и сепарьем. Такие участки есть теперь почти на каждом кладбище в Украине. Эти люди погибли потому, что не хотели жить в рузьком мире, а хотели жить в Украине. Жить в Украине. Но их убили за это.

Я сейчас еду с кладбища и вот, что хочу сказать на тему возможного закона об амнистии сепарам. Если сепары воскресят погибших - получат амнистию. Не смогут - никакой амнистии. Любая тварь поддержавшая мятеж против Украины и замаравшая руки в крови украинцев амнистии не подлежит. Все, мне больше нечего добавить.

Ледве траву не фарбували: Як миколаївські чиновники до приїзду президента готувались

середа, 23 травень 2018, 19:18

Дорогу до полігону "Широкий лан" асфальтували прямо серед ночі. У Миколаєві вночі напередодні візиту президента Петра Порошенка комунальники асфальтували дорогу до полігону "Широкий лан". Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналістка Ольга Р...

Хіти тижня. Загине все живе: Далай-лама зробив гучний прогноз про Третю світову війну

середа, 23 травень 2018, 19:00

За його словами, країнам треба шукати взаєморозуміння, інакше трапиться невідвортнє. Духовний лідер тибетського буддизму Далай-лама вважає, що Третьої світової війни, швидше за все, не буде, не дивлячись на напружені відносини між США і Росією. Однак в...