Хіти тижня. "Это Лесное кладбище в Киеве. Все эти флаги над могилами бойцов погибших на войне с рашистами и сепарьем", - Береза (фотофакт)

​Нардеп обрав цвинтар, що розташований поблизу його мажоритарного виборчого округу

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією народного депутата Борислава Берези. Далі мовою оригіналу.

Это Лесное кладбище в Киеве. Все эти флаги над могилами бойцов погибших на войне с рашистами и сепарьем. Такие участки есть теперь почти на каждом кладбище в Украине. Эти люди погибли потому, что не хотели жить в рузьком мире, а хотели жить в Украине. Жить в Украине. Но их убили за это.

Я сейчас еду с кладбища и вот, что хочу сказать на тему возможного закона об амнистии сепарам. Если сепары воскресят погибших - получат амнистию. Не смогут - никакой амнистии. Любая тварь поддержавшая мятеж против Украины и замаравшая руки в крови украинцев амнистии не подлежит. Все, мне больше нечего добавить.

Хіти тижня. Трагічна ДТП у Харкові: У крові мажорки Зайцевої наркологи виявили кодеїн

субота, 16 грудень 2017, 2:00

В організмі водійки автомобіля Lexus знайшли сильнодіючі наркотичні речовини. У крові Олени Зайцевої, яка на Lexus вчинила резонансну аварію у Харкові, наркологічна експертиза виявила сліди кодеїну. Про це повідомив начальник слідчого управління Нацпол...

Хіти тижня. "Что-то пошло не так": На Донбасі зашкварився "винищувач укропів" (фото)

субота, 16 грудень 2017, 0:15

У зоні АТО в ході бойових дій ліквідували російського найманця Угренінова Віталія Валерійовича на прізвисько «Тюмень». Український блогер Necro Mancer на своїй сторінці в соцмережі повідомив, що найманець приїхав воювати в Донбас з російської Тюмені, д...