Хіти тижня. "Тополь" на хлеб не намажешь": У мережі показали, як прозрівають від "патріотичного угару" в РФ (фотофакт)

У мережі з'явилося фото, яке підтверджує, що жителі Росії почали поступово розуміти, що демонстрацією військової могутності їм намагаються замінити вирішення нагальних проблем, як наприклад, забезпечення нормального рівня добробуту.

Його опублікували на сторінці "Мід Роіссі" в Twitter, передають Патріоти України. "Патріотизмом ситий не будеш", - підкреслив автор поста.

На знімку зображений рекламний плакат з пропозицією обміняти старі футболки на нові, "патріотичні" з пропагандистськими написами ( "Санкції? Не смішіть мої" Іскандери ","Тополь" санкцій не боїться" та інше). Однак поверх постера хтось написав зеленою фарбою "Тополь" на хліб не намастиш!".

Аналогічна реакція російського суспільства на мілітаристську пропаганду простежується і в коментарях під опублікованим фото.

"Уже актуальна нова акція: обміняй патріотичну футболку на хліб!", "Легко. Просто потрібно перестати їсти. Їжа - анахронізм. Населення великої Росії. Навіщо вам їжа? З Вами Путін і Бох. Скрепи - наше все. Припиняйте їсти! Зробимо Росію великою!","Все ще попереду. "За необхідності ми зможемо обійтися без масла, але ніколи - без гармат" (Йозеф Геббельс)","Весь час нам розповідали про нашу винятковість, і я майже повірив, поки не відкрив новини. Винятково"," Патріотизмом можна насичуватися, чув, що професійні патріоти дуже непогано живуть","Це при неправильному патріотизм - не будеш. При правильному - "патріоти" типу Сєчіна etc стабільно б виробляли ВВП в нежаркому кліматі", - пишуть люди.

"Волосся повилазило, брів немає, важко": Віктор Павлик розповів про стан онкохворого сина (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 20:07

Син відомого співака Павло вже пройшов шість хімій, а треба мінімум десять. Український співак Віктор Павлик поділився інформацією про стан здоров'я його 19-річного сина Павла Павлика, який лікується від раку. Його син пройшов вже 6 курсів хіміотерапії...

Хіти тижня. "Патологоанатоми довго реготали, коли побачили труп": П'яні російські військові "знищили" згорілий танк ЗСУ

вівторок, 19 лютий 2019, 20:00

Епічних смертей на Донбасі було чимало. І, звісно, вони є наслідком повної відсутності розуму у путінських наймитів, адже у Росії IQ 90 вважається геніальністю. "Зізнаюсь, розповідати історії про смерть російських окупантів, дуже весело. Оскільки, якщо...