Хіти тижня. "Тополь" на хлеб не намажешь": У мережі показали, як прозрівають від "патріотичного угару" в РФ (фотофакт)

У мережі з'явилося фото, яке підтверджує, що жителі Росії почали поступово розуміти, що демонстрацією військової могутності їм намагаються замінити вирішення нагальних проблем, як наприклад, забезпечення нормального рівня добробуту.

Його опублікували на сторінці "Мід Роіссі" в Twitter, передають Патріоти України. "Патріотизмом ситий не будеш", - підкреслив автор поста.

На знімку зображений рекламний плакат з пропозицією обміняти старі футболки на нові, "патріотичні" з пропагандистськими написами ( "Санкції? Не смішіть мої" Іскандери ","Тополь" санкцій не боїться" та інше). Однак поверх постера хтось написав зеленою фарбою "Тополь" на хліб не намастиш!".

Аналогічна реакція російського суспільства на мілітаристську пропаганду простежується і в коментарях під опублікованим фото.

"Уже актуальна нова акція: обміняй патріотичну футболку на хліб!", "Легко. Просто потрібно перестати їсти. Їжа - анахронізм. Населення великої Росії. Навіщо вам їжа? З Вами Путін і Бох. Скрепи - наше все. Припиняйте їсти! Зробимо Росію великою!","Все ще попереду. "За необхідності ми зможемо обійтися без масла, але ніколи - без гармат" (Йозеф Геббельс)","Весь час нам розповідали про нашу винятковість, і я майже повірив, поки не відкрив новини. Винятково"," Патріотизмом можна насичуватися, чув, що професійні патріоти дуже непогано живуть","Це при неправильному патріотизм - не будеш. При правильному - "патріоти" типу Сєчіна etc стабільно б виробляли ВВП в нежаркому кліматі", - пишуть люди.

Хіти тижня. "Жери землю!": У Дніпрі дівчата влаштували жорстоку бійку (відео)

четвер, 22 серпень 2019, 4:00

Перехожі дівчат не рознімали, проходили повз. У підсумку "красуні" закінчили бійку й пішли. Одна навіть притиснула конкурентку до землі й кричала: "Жери!". Але виглядало це все одно досить комічно, адже одна опонентка була на підборах, друга у вільній ...

Хіти тижня. У Києві спалахнув черговий мовний скандал

четвер, 22 серпень 2019, 3:00

В одному із алкогольних магазинів Києва продавець відмовився обслуговувати покупців українською мовою. Він заявив, що не знає про існування закону 5670-д, а також прикрився дозволом директора спілкуватися російською. Про цей інцидент написала на своїй ...