Хіти тижня. "Третя сила" знову завдала удару по позиціях "ДНР": У окупантів масові втрати (відео)

Крім укріплень і бойової техніки, підрозділи НЗФ втратили 19 чоловік убитими і 28 пораненими.

Російські найманці втратили не тільки бліндажі, але й життя. Фото: скріншот з відео.

Українські військові у відповідь на провокаційні обстріли НЗФ завдали ударів, в результаті яких були знищені бліндаж, дві бойові машини піхоти і дві самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика» найманців ОРДО. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (позивний «Штірліц»), передають Патріоти України.

На своїй сторінці в соцмережі він опублікував відео артилерійських нальотів, зняті з дрона і зазначив, що крім укріплень і бойової техніки, підрозділи НЗФ ОРДЛО втратили 19 чоловік убитими і 28 пораненими. При цьому Штефан не повідомила, де саме «третя сила» завдала ці удари.

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...