Хіти тижня. "Третя сила" знову завдала удару по позиціях "ДНР": У окупантів масові втрати (відео)

Крім укріплень і бойової техніки, підрозділи НЗФ втратили 19 чоловік убитими і 28 пораненими.

Російські найманці втратили не тільки бліндажі, але й життя. Фото: скріншот з відео.

Українські військові у відповідь на провокаційні обстріли НЗФ завдали ударів, в результаті яких були знищені бліндаж, дві бойові машини піхоти і дві самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика» найманців ОРДО. Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (позивний «Штірліц»), передають Патріоти України.

На своїй сторінці в соцмережі він опублікував відео артилерійських нальотів, зняті з дрона і зазначив, що крім укріплень і бойової техніки, підрозділи НЗФ ОРДЛО втратили 19 чоловік убитими і 28 пораненими. При цьому Штефан не повідомила, де саме «третя сила» завдала ці удари.

Намісник Києво-Печерської лаври розповів, у якому стані печери з мощами преподобних отців після російського удару по найбільшої святині Русі

середа, 24 червень 2026, 8:57

Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...

Делікатес королів: На Прикарпатті чоловік випадково знайшов рідкісний гриб, що цінується на вагу золота

середа, 24 червень 2026, 8:39

Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...