Хіти тижня. Троє молодиків у Слов'янську відмовились вшанувати гімн України (відео)

Увечері 13 серпня під час проведення віче на Соборній площі Слов'янська троє хлопців у віці 18-19 років демонстративно відмовилися встати під час виконання державного гімну України.

Про це повідомляє місцеве видання "Слов'янськ Діловий", передають Патріоти України.

Відзначається, що молодь проігнорувала запрошення ведучого зборів. На місце інциденту навіть викликали патрульну поліцію. На думку міських активістів, поведінка хлопців, ймовірно, була пов'язана з відсутністю будь-якого патріотичного виховання в школі або позицією їхніх батьків.

Після приїзду поліції, яка перевірила дані молодих людей, з'ясувалося, що ті є учнями різних навчальних закладів, а один із хлопців навчається у Львові.

Перевіривши документи, і встановивши особистості, правоохоронці відпустили учасників інциденту.

Не та карма? Московський кухар впав у величезну каструлю з українським борщем, котрий ледве зняли з вогню

субота, 10 червень 2023, 7:07

Коли страва була готова, кухар разом із колегою взявся за каструлю, щоб забрати її з вогню та перенести у інше місце. Кухар закладу харчування одного з ТРЦ Москви готував борщ у великій каструлі, аж раптом послизнувся та впав у нього. Про це у неділю, ...

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...