Хіти тижня. Тричі зґвалтував скривавлене тіло і покінчив з життям: У Росії студент влаштував криваву розправу над коханою (фото)

Хлопець, швидше за все, мав психічний розлад.

Загибла не відповідала хлопцеві взаємністю. Фото: ЗМІ

У Москві (Російська Федерація) студент Бауманського інституту через нерозділене кохання вбив студентку Вищої школи економіки, а потім наклав на себе руки. Про це пише Telegram-канал Mash, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що тіла хлопця і дівчини знайшли в їх квартирі, яку вони знімали на двох. "Вбивця і за сумісництвом самогубець - студент московського інституту імені Баумана Артем. Його жертва - студентка "Вишки" Таня Страхова. Хлопець довгий час страждав від нещасливого кохання, проте жодних дій від Тетяни так і не дочекався. Ситуацію ускладнювало те, що дівчина явно мала симпатії до його друга", - сказано в повідомленні.

За даними каналу, вбивство сталося в понеділок, 22 січня, ввечері. Артем після розправи над коханою написав довгого листа в "ВКонтакте", після цього наклав на себе руки.

У записці хлопець детально описав свій злочин, а також вказав паролі до всіх облікових записів і пристроїв. Наостанок, він залишив побажання всім своїм друзям і знайомим, а також батькам дівчини.

Як уточнює видання dni.ru, студент Бауманського інституту Артем Ісхаков, який убив подругу, судячи з усього, страждав психічним розладом. Так, він зізнався, що тричі поглумився над трупом своєї жертви.

"Розв'язка наступила вночі 22 січня. Коли Тетяна повернулася додому, хлопець вдарив її кулаком в обличчя. Він бив дівчину, яка лежала на підлозі і благала його залишити її в спокої. Потім почав душити. Тетяна втратила свідомість, і тоді зловмисник її згвалтував. Дівчина все ще була жива, тому нелюд сходив за ножем і перерізав їй горло. Однак і після цього серце Тетяни продовжувало битися. Вбивця кілька разів ударив однокурсницю ножем в груди", - йдеться в повідомленні.

Крім того, студент холоднокровно описав свої "подвиги". За його словами, він поспілкувався з товаришем в соцмережі, після чого з'ясував, що жертва не померла, і знову згвалтував закривавлене тіло. А після цього сів писати прощальне послання. Йому заважали звуки, які ще видавала Тетяна, і Артем перетягнув їй шию мотузкою.

"Всі ці заняття студента-технаря втомили. І він з'їв бутербродів і ліг спати. Прокинувшись, ще раз згвалтував труп. Судячи з листа, після цього до нього почав доходити весь жах скоєного", - сказано в матеріалі.

Далі в листі вбивці слідують розлогі міркування про те, чим він заслужив такі нещастя, і він заявляє про рішення звести рахунки з життям.


Новоявлені Антоній і Клеопатпа: Наталка Денисенко заручилася зі скандальним бойфрендом. Місцем кільцевання обрали знаменитий храм Аполона (фотосесія)

субота, 27 червень 2026, 8:57

36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...

Ви могли це не знати! Що означає українське слово "крислатий"

субота, 27 червень 2026, 8:39

Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...