Народний артист України Віталій Білоножко розповів, яка влада потрібна нашій країні і від чого страждають люди. Про це він повідомив в авторській програмі Дмитра Гордона на телеканалі "112", передають Патріоти України.
"Був би я месія, давно б зробив Україну процвітаючою, найкращою країною в Європі! Наздогнав би всіх, і не як Хрущов Америку, а по-справжньому – всі європейські країни. У нас же приголомшливий потенціал, все є: і таланти, і розум. Але біда в тому, що вибирати ми не вміємо, тому тримають нас, як кіз, на поводці і тільки доять. Нічого доброго в Україні не буде, поки до влади не прийдуть політики, які любитимуть Україну. Люди з покоління, якому зараз 30-40 років, не зіпсовані нічим", – сказав Білоножко.
Білоножко зізнався, що не вірить українським політикам. На питання, що він відчуває, коли бачить політиків по телевізору, артист сказав: "Сиджу зі сльозами на очах і переживаю шок, біль за свою країну, свій народ, який так нешанобливо до себе ставиться, не розуміє, кого вибирає і як боротися за свої права".
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...