Хіти тижня. Це вбиває: Вчені назвали страшний наслідок низького тиску

Тенденція частіше відстежувалася у жінок, ніж у чоловіків

Ілюстрація: ЖЖ

Якщо знижений артеріальний тиск турбує рідко - страшного в цьому нічого немає. Але коли гіпотонія ваш постійний супутник, потрібно починати лікування. Як встановили в результаті досліджень корейські вчені, низький тиск може стати причиною смерті, повідомляють Патріоти України.

Так, мова йде про виникнення суїцидальних думок на тлі низького артеріального тиску. Згідно з даними дослідження, серед більш ніж 10 тисяч дорослих людей з систолічним тиском нижче 100 мм рт.ст. проявляли більш високий ризик розвитку думок у суїцид, ніж їх однолітки з нормальними показниками.

"Результати попередніх досліджень показали, що низький кров'яний тиск пов'язаний з нейропсихологічні проблемами, включаючи депресію і тривогу. При цьому акценту на зв'язку між низькими показниками тиску і схильністю до суїциду не робилося", - говорять вчені з Сеульського національного університету.

"Результати ж нинішнього дослідження показують, що наслідки для здоров'я низького кров'яного тиску можуть бути оцінені з урахуванням потенційних несприятливих наслідків для психічного здоров'я", - додали дослідники.

Також вчені додали, що тенденція частіше відстежувалася у жінок, ніж у чоловіків (12,9% проти 7,8). Поки медикам не вдається достовірно пояснити причинно-наслідковий зв'язок між низьким кров'яним тиском і суїцидальними ідеями. При цьому закликають пацієнтів з гіпотонією більш уважно ставитися до контролю свого стану і при необхідності звертатися за психологічною допомогою.

Видавала себе за доньку дипломата та дружину росіянина: Китайська домогосподарка 10 років публікувала у Вікіпедії вигадану історію Росії

четвер, 30 червень 2022, 21:40

У російських пропагандистів є серйозна конкурентка. Жительці Китаю здалися неповними наявні матеріали про історію Росії, тому вона вирішила їх підкорегувати. Однак занадто сильно захопилась і... написала 200 статтей, інформують Патріоти України. Авторк...

"Він першокласна людина": Екс-глава "Формули-1" висловив готовність померти за Путіна і розкритикував Зеленського

четвер, 30 червень 2022, 13:59

Колишній керівник Формули-1 Берні Екклстоун виправдав злочини президента РФ Володимира Путіна і розкритикував президента України Володимира Зеленського, передають Патріоти України. Британський бізнесмен звинуватив Зеленського в тому, що не було нічого ...