Соцмережі обурила поведінка українців, які приїжджають в село Новосілка Львівської області до святого джерела. Відпочиваючі залишають після себе гори сміття. Відповідні фотографії опублікував користувач Степан Білас на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Хочу звернутися до туристів і мешканців Львова, які приїжджають до святого джерела у селі Новосілки. Хочу в черговий раз показати, як відпочивають українці і що після себе залишають. І ця сволота хоче в Європу або поваги від інших людей, а в тому числі від депутатів, прокурорів і поліції! Тим нелюдям так само плювати на всіх, що хочуть, те й роблять", - обурився автор.


"От же бидлота. Потрібно ловити, і все це вантажити лопатою в салон авто, на якому приїхали. Подобається жити в смітті, так нехай живуть", - запропонували користувачі.

Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...
Українські прізвища зберігають у собі не лише родову історію, а й відбиток характеру, професій та навіть рівня освіченості предків. У давнину прізвища часто формувалися як оцінка людини громадою – за її розум, кмітливість або вміння вирішувати складні ...