Хіти тижня. Цілі родини розстрілювали разом із дітьми: Комбат АТО розповів про звірства окупантів на Донбасі

Навіть чутки про жорстоке масове вбивство не відлякали місцевих патріотів від допомоги українським військовим.

Командир батальйону імені Кульчицького Віктор Толочко. Фото: соцмережі.

За допомогу батальйону Кульчицького людей з окупованих Дебальцевого і Вуглегірська показово стратили. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів командир батальйону імені Кульчицького Віктор Толочко, передають Патріоти України.

"Ми знаємо, що коли в 2015 році Дебальцеве і Вуглегірськ були захоплені, тих людей, які нас підтримували свого часу, окупанти вбили. Цілі родини вивезли разом з дітьми на вуглегірське кладовище - і розстріляли. Тільки за те, що вони нам допомагали...," - розповів комбат.

У той же час, він зазначив, що навіть чутки про жорстоке масове вбивство не відлякали місцевих жителів від допомоги українським військовим. "Навіть незважаючи на це, люди продовжували з нами співпрацювати. Тому що довіряли. І нехай вони ще не говорять про нас "наша армія" - але я знаю, що там вже починають сприймати нас, як рідних... І знаєте, в тих місцях, де ми стояли, люди зараз - куди більш патріотічні, куди більше люблять державу, більше хочуть її перемоги, ніж тут, в Києві", - резюмував Толочко.

Тарифи на електроенергію зміниться? Ось коли в Україні може знову здорожчати світло

понеділок, 22 липень 2024, 21:40

Тариф на електроенергію не переглядатиметься до 1 травня наступного року. Про це йдеться у відповіді міністра енергетики України Германа Галущенка на запит нардепа Олексія Кучеренка, передають Патріоти України. "Ціна на електричну енергію для побутови...

Ви будете здивовані! Рідкісне українське прізвище може мати зв‘язок із давньогрецькими царями

понеділок, 22 липень 2024, 21:25

Протягом століть на території України відбувались численні події, що вплинули на формування її національної ідентичності. Одним із важливих аспектів цієї спадщини є українські прізвища, які часто містять у собі загадки минулого, передають Патріоти Укра...