
Дружина пригнала нам з Польщі, розмитнили, поставили на українську реєстрацію. На все про все всього 5500у.е. Це з усіма податками, акцизами, розмитненням, постановкою на облік, дорогою, проживанням та ігшими дпібними витратами. Чітко вклалися в суму, яка залишилася після продажу мого старенького Сітроєна 2006го року. А ця крихітка 2010го, з невеликим пробігом по європейським дорогам.
Переконалися, що цілком реально пригнати хороше авто з Європи легально.
Цікаво, що в сусідній Польщі немає обмеження на євро5, як у нас. Це придумки української влади, недолугих автовиробників типу Васадзе та великих автоімпортерів. Але ми і тут їх нагнули)
Не змінюю свою позицію щодо відміни ідіотського обмеження ввезення в Україну авто до 2010го року. Українці повинні мати право раз на рік пригнати собі для особистого користування авто з Європи, розмитнити по адекватному тарифу і спокійно їздити по українським дорогам, навіть якщо мають всього 2-3тис у.е.
Легалізуйте мільйони автівок на «євробляхах». Наповніть український бюджет, а не кишені чорних автодилерів.
P.S: На українську реєстрацію машинку поставили сьогодні всього за дві години в новому Сервісному центрі МВС на проспекті Степана Бандери 26в. Респект Vladyslav Kryklii. Раніше така процедура могла займати цілий день.

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...
Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...