Хіти тижня. У Фінській затоці спостерігається дивовижне природне явище

Узбережжі Фінської затоки покрилося крижаними кулями діаметром від 5 до 10 сантиметрів.

Очевидці діляться фотографіями в соціальних мережах і обговорюють причину появи «сніжок», передають Патріоти України.

Зокрема, коментатори припускають, що це обкатані фрагменти розбитої крижини або щільні грудки снігу, що впали у воду. Видовище порівняли з супом з фрикадельками і з журавлиною в цукрі.

Думки експертів щодо причини цього явища також розходяться. Одні нагадують, що процес льодоутворення в солоній воді відрізняється від прісної, і під час негоди лід в морській воді може формуватися грудками. Інші пов'язують появу «сніжок» з попаданням в воду промислового масла.

Виходячи з того, що морська вода - це розчин величезної кількості солей, то її кристалізація при замерзанні протікає нерівномірно. Кристали будуються навколо ядра. У нашому випадку, вода ставала в кристалічну решітку навколо бульбашки газу або гідрофобної рідини, крапля якої в воді має округлу форму.

Прикладом не розчинної у воді рідини служить масло, воно як раз має ідеальне коло у воді. Оскільки температура замерзання напевно вище, ніж у води, то виходить, що навколо масляних плям шикувалися молекули води і утворили кулясте тіло, - сказав еколог Ілля Леухін.

Хіти тижня. "Фашистские пида...сы угнетают наших товарищей в Киеве": Російський рокер брудно вилаявся на адресу українців (відео)

понеділок, 23 липень 2018, 20:00

Вадим Самойлов також спробував переконати своїх слухачів, нібито військові РФ у Сирії захищають кордони "русского мира". Екс-соліст російської рок-групи «Агата Крісті» Вадим Самойлов на одному з концертів в Мурманську до Дня рибалки заявив зі сцени, що...

У Росії чоловік жорстоко вбив українку

понеділок, 23 липень 2018, 19:32

Після скоєння злочину вбивця застрелився сам. У Росії, в Підмосков'ї, чоловік застрелив громадянку України. Це сталося в приватному будинку в селищі Калінінець Наро-Фомінського району, передають Патріоти України. . Місцевий житель після скоєння вбивст...