Хіти тижня. У Кременчуці не змогли знайти достатньо бажаючих віддати першачків у російськомовну школу

29-а школа була єдиною школою в Полтавській області, де здійснювалося викладання лише російською мовою.

Ілюстрація:nsh-267.blogspot.comУ кременчуцькій школі №29 з 1 вересня викладатимуть не лише російською, а й українською мовою. Відповідні зміни внесуть до статуту школи на найближчій сесії Кременчуцької міської ради. Про це йдеться на сайті Телеграф, передають Патріоти України.

29-а школа була єдиною школою в Полтавській області, де здійснювалося викладання лише російською мовою. Як повідомили у міському департаменті освіти, у зв'язку з тим, що у Кременчуці не знайшлося достатньо охочих навчатися з 1 класу російською мовою, в статуті школи додадуть, що викладання предметів здійснюватиметься і українською мовою.

До речі, згідно з тенденцією останніх трьох років, кількість охочих навчатися російською мовою у Кременчуці зменшується.

Кабмін виплатить компенсації частині українців у розмірі від 10 до 16 тисяч грн: Хто може розраховувати на допомогу

четвер, 30 березень 2023, 11:28

В Україні держава виплачує компенсації роботодавцям, які працевлаштовують певні категорії громадян, зокрема, внутрішніх переселенців, передають Патріоти України. За словами міністерки економіки України Юлії Свириденко, планується збільшення компенсації...

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...