Хіти тижня. У Києві пес бійцівської породи вбив бульдога та покусав його хазяїв (фотофакт)

Нетвереза господиня агресивного собаки спокійно стояла поруч.

Нещасного бульдога вбив собака нетверезої власниці. Фото: Інформатор.

У понеділок, 13 серпня, близько 21:20 на вулиці Олени Теліги, 1а (поблизу Сирецького парку) в Києві стаффордширський тер'єр напав на англійського бульдога. В результаті собака була вбита і дві людини отримали травми, передають Патріоти України.

Англійського бульдога вигулювали дівчина і її батько. Пес був на повідку. Біля входу в парк на собаку напав стаффордширський тер'єр. Він був без намордника та повідка, а господиня перебувала у нетверезому стані і не втручалася. На її команди агресивний пес не реагував.

Чоловік і його дочка намагалися відтягнути собаку, але в результаті самі отримали травми. Чоловікові згодом навіть наклали шви. Убивши бульдога, стафф ще якийсь час терзав його тіло, але навіть тоді його не змогли відтягнути. На місце події викликали поліцію. За словами постраждалих, патрульні нічого не змогли зробити - собаку не заспокоїв навіть газовий балончик. У поліції повідомили, що "коли на місце події приїхали патрульні поліцейські, стаффордширський тер'єр вже не вів себе агресивно і на людей не кидався". Постраждалі написали заяву. Вони поховали пса і мають намір домагатися справедливого покарання для господарів убивці.

Джерело: Інформатор

Українці зобов'язані сплатити податки за свої квартири: Коли прийдуть квитанції і чого чекати

понеділок, 29 травень 2023, 6:37

Українці до 1 липня отримають квитанції для сплати податку на нерухомість. Платити потрібно за квартири площею від 60 квадратів та за будинки площею від 120 квадратів. При цьому платити не потрібно у випадку, якщо нерухомість знаходиться в зоні бойових...

Для українських чоловіків змінюються правила виїзду за кордон: Кому дозволять виїхати на роботу з 1 червня

понеділок, 29 травень 2023, 6:28

Виїзд за кордон для багатьох українських чоловіків здійснюватиметься за новими правилами. Зокрема, зміняться правила виїзду на роботу для держслужбовців та діячів культури.Як зміняться правила виїзду за кордон, пише 24tv.ua, передають Патріоти України....