Хіти тижня. У Луцьку водій висадив з маршрутки пасажирку, яка обізвала бійців АТО вбивцями

Пасажирам свій вчинок водій пояснив тим, що у нього на Донбасі загинув син, після чого в дружини не витримало серце.

Ілюстрація:соцмережі

У Луцьку водій маршрутки висадив пасажирку, яка почала говорити, що українські військові на Донбасі просто вбивають людей. Про це розповіла Людмила Оніщенко на сторінці групи "Країни іншої не треба" у Facebook, зазначають Патріоти України.

До маршрутки зайшов хлопчина у старому камуфляжі з величезною дорожньою сумкою. Обличчя втомлене, але щасливе. Видно, що їде додому," – зазначила Людмила.

Парубок дав водієві 3 гривні за проїзд, проте той їх не взяв. Тоді жінка років 65, почала бурмотіти: "Ніяк не дадуть Донбасу жити. Чого туди лізуть. Людей убивають."

У той момент маршрутка зупинилась, а водій зайшов до салону, взяв незадоволену пасажирку під руку, віддав 3 гривні й ввічливо спровадив її на вулицю.

"Повернувся до пасажирів і, ніби виправдовуючись, сказав: У мене син загинув на Донбасі, а в дружини серце не витримало," – пише очевидиця.

Росія втомилась і від цього "побєдоносного царя": Кадрові військові ЗС РФ масово відмовляються їхати на Донбас, – розвідка

понеділок, 19 листопад 2018, 22:16

Швидка і легка, як думалось, війна знов обертається на виснажливу, криваву та непопулярну. І "дивний образ" розстріляного Миколи II вже кружляє над головою останнього кремлівського "скрепоносця". Паралелі цілком виправдані. Кадрові російські військовос...

Товкла по голові, повалила на землю: Учениця ПТУ в Запоріжжі жорстоко побила дівчину

понеділок, 19 листопад 2018, 21:17

Нападниця після інциденту опублікувала відео з побиттям в своєму Instagram. У Запоріжжі учениця 31-го професійно-технічного училища напала на дівчину і побила її. Те, що відбувалося потрапило в об'єктив камери, повідомляють Патріоти України. . Відзнач...