У прифронтовому Маріуполі через майже чотири роки з початку війни залишається достатня кількість прихильників бойовиків так званої "ДНР". Таку інформацію Апострофу озвучив житель Маріуполя Єгор, передають Патріоти України.
Він розповів про реакцію жителів міста на страшилки бойовиків про "звірства" ЗСУ на Донбасі і масштабне прослуховування СБУ жителів прифронтових населених пунктів. "Окупантам же ж треба тримати в тонусі свою аудиторію за межами ДНР", - пояснює він.
"У Маріуполі насправді не так і мало людей, які лояльні до бойовиків, тому їм треба давати якусь інформаційну "їжу", щоб лояльність зберігалася, а страх перед Україною посилювався", - говорить житель міста.
При цьому він додав: "Хоча люди живуть в мирному місті, при українській владі, їхні діти ходять в українські школи, тобто вони самі живуть цим нормальним життям, і чого тут боятися, особисто я не зрозумію".
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...