Хіти тижня. У мережі розповіли про новий спосіб крадіжки авто

У мережі розповіли про новий спосіб, який придумали автовикрадачі для того, щоб виманити водія з машини, а потім викрасти його авто.

Про це повідомляє видання autocentre.ua, передають Патріоти України.

Повідомляється, що новий спосіб викрадення авто з'явився в західних країнах, але може дістатися і до України.

Приманкою, завдяки якій можна виманити водія з машини, служить пластикова пляшка.

Злодій закріплює пляшку між колісною аркою і покришкою, і коли автомобіліст рушає, пляшка видає скрегіт, що, безсумнівно, відволікає водія.

Хитрість розрахована на те, що водій одразу ж вийде з машини в пошуку джерела дивного шуму, залишивши ключі в запалюванні. Після цього викрадачеві залишиться лише швидко сісти в авто і поїхати.

Поліцейські радять, щоб уникнути подібних ситуацій, перед поїздкою необхідно добре оглядати машину. Крім того, виходячи з авто, не в якому разі не варто залишати ключі в замку запалювання.

Двоповерховий дім зводять за п’ять хвилин: У Нідерландах будують унікальне містечко для українських біженців

понеділок, 29 травень 2023, 19:30

У нідерландському Флардінгені готують до відкриття ціле містечко для біженців - майже чотири сотні будинків, лікарню і школу. Це - перший для країни проєкт швидкісного будівництва, йдеться в ТСН, передають Патріоти України. Разом із нею тут житиме тися...

Чи можуть дипломатичні установи вручати повістки українцям, які перебувають за кордоном - роз'яснення

понеділок, 29 травень 2023, 18:30

Нововведення щодо військового обліку призовників, військовозобов'язаних і резервістів, запроваджені урядом 30 грудня 2022 року, не передбачають вручення повісток українцям, які перебувають на території інших держав, дипломатичними установами. Однак вон...