Хіти тижня. У Нью-Йорку зустріли протестами російських музикантів, які підтримали захоплення Криму (фото)

Акція не викликала розуміння у відвідувачів концертів, які накинулися на активістів із образливими коментарями.

Протест українських активістів проти виступів прихильників Путіна у США. Фото: соцмережі.

Увечері 19 січня в Нью-Йорку активісти провели протести проти концертів російських музикантів Дениса Мацуєва і Ігоря Бутмана, які в 2014 році підтримали окупацію Криму. Про це повідомила журналістка Юлія Городецька на Facebook, передають Патріоти України.

Журналістка жартує, що їх мітинг називався "за двома зайцями", оскільки проводився одночасно в двох місцях. За її словами, акція не викликала розуміння у відвідувачів концертів.

"А це знову ті хохли, яким не вистачило на квиток", "чому ви не йдете працювати", "хто вам платить" і багато всього іншого. Як завжди. Люди, які живуть в країні з захищеним правом на цивільний протест (і де багато з того, що у них є - результат таких протестів), не розуміють, що можна виходити не за гроші", - написала вона.

З топ-чиновників часів Януковича можуть зняти санкції

середа, 29 січень 2020, 18:39

Відразу троє топ-чиновників часів колишнього президента України Віктора Януковича можуть бути виключені з списку санкцій Європейського союзу. Як повідомив 29 січня в Twitter журналіст Рікард Йозвяк, санкції можуть зняти з колишнього в.о. прем'єр-мініст...

Ше один привід для паніки: Коронавірус з Китаю здатен поширюватися непоміченим через людей без симптомів, - Bloomberg

середа, 29 січень 2020, 18:28

У Китаї в 10-річного хлопчика виявили смертельний коронавірус з міста Ухань, хоча у нього не було жодних симптомів. І це посилює занепокоєння, що люди можуть поширювати вірус без виявлення за допомогою методів сканування, які в країні застосовують для ...