«Третій підліток за рік і вже збилися з рахунку який за весь час», - місцеві жителі нарікають в соціальних мережах на те, що недобудована 14-поверхівка вже більше десяти років стоїть не обгороджена, а вхід в неї не закритий.
На місце загибелі підлітка миттєво прибула бригада «швидкої допомоги», рятувальники і окупаційна «поліція». А відео і фото смертельного стрибка незабаром з'явилося в мережі. Зняли подію ті, хто приїхав підтримати юного екстремала, який спеціально прибув до Макіївки з окупованого Харцизька, випробувати парашут. У групі підтримки були і близькі хлопчини, в тому числі, його мама.
У деяких повідомленнях, говорять про те, що парашут був нібито саморобним. Однак, навіть, якщо він був виготовлений не кустарним способом, то він все одно б не встиг розкритися. Так як найнижчою висотою для стрибка є 70 метрів - а це має бути будівля, висотою 25 поверхів. Але і в цьому випадку цей стрибок вважається небезпечним, так як на висоті 70 метрів встигне розкритися лише рятувальний парашут.
Очевидно, що ніхто з «групи підтримки»,яка фіксувала смертельний стрибок, цією інформацією не володів. Шолом, який був на голові у хлопця, не врятував його від загибелі.
З 1 вересня 2024 року в Україні почнеться поступове підвищення акцизів на бензин, дизельне пальне та автогаз. Очікується, що ціна на бензин зросте приблизно на 2 гривні за літр, на дизельне пальне - на 1-1,20 гривні за літр, а на автогаз - на 7 гривень...
25 липня у Білгород-Дністровському ТЦК та СП чоловік, якого туди доставили, завдав собі каліцтва, щоб уникнути проходження військово-лікувальної комісії. Потерпілого негайно госпіталізували. Про цю надзвичайну подію повідомили місцеві Telegram-канали,...