Хіти тижня. У окупованому Донецьку дідусь-патріот пройшов по ринку з прапором України (фотофакт)

До старенького, який ніс в руках пакет із державним прапором та тризубом, підійшли путінські "гібриди" та кудись його увели.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Сьогодні, 6 квітня 2018 року на одному з ринків окупованого Донецька був помічений дідусь, який ходив по ринку з пакетом, на якому зображений прапор України. Про це пишуть очевидці в соціальних мережах, передають Патріоти України із посиланням на "Ведомости Донбасса".

Що далі сталося з дідусем-патріотом поки невідомо, але очевидці повідомляють, що до дідуся підійшли бойовики і попросили його пройти з ними. Очевидці також опублікували фото даного інциденту.

"Їхали на навчання, а опинились на війні": Страшні свідчення про оборону Луганського аеропорту

понеділок, 24 вересень 2018, 7:24

У Львові на 25-му Форумі видавців презентували першу в Україні книжку про оборону Луганського аеропорту "У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту". У хроніці зібрали спогади очевидців тих подій, військовослужбовців, повідомляють Патріоти Украї...

Мертві озера і місця сили: ТОП-7 найбільш загадкових куточків України, які варто відвідати (фото)

понеділок, 24 вересень 2018, 6:24

Як багато ти знаєш про те, чому озера можуть бути мертвими або мати не одне дно, а кілька? Нижче ти зможеш більше дізнатися про це, а також про рожеві граніти, де вони є і чому, про скельний храм, найбільш "оптимістичну" печеру України і джерела, які н...