Хіти тижня. У Росії на "козацькому" бенкеті по-звірячому вбили ветерана чеченської війни

У Ханти-Мансійському автономному окрузі після козачого банкету розчленували ветерана чеченської кампанії.

Фото: BeOn.У Росії під час застілля по-звірячому вбили ветерана бойових дій у Чечні. У Ханти-Мансійському автономному окрузі після козачого банкету розчленували ветерана чеченської кампанії. Зараз слідчі ХМАО з’ясовують обставини вбивства, передають Патріоти України.

«Слідчі Ханти-Мансійського автономного округу з’ясовують обставини звірячого вбивства, скоєного в одному з культурних центрів після урочистого застілля з нагоди козацької присяги», – повідомляють російські журналісти.

Банкет з приводу прийняття козацької присяги проходив в культурному центрі, колишній будівлі Центру мистецтв для обдарованих дітей, розташованому навпроти будівлі уряду ХМАО.

В результаті побутового конфлікту між учасниками застілля було вбито офіцера Олександр Лавров. Відзначається, що він був ветераном бойових дій в Чечні.

«Урочиста церемонія прийняття присяги козаками Сибірського козачого війська відбулася в Ханти-Мансійську 16 грудня в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди і був банкет. Всі запрошені випивали. Між убитим і підозрюваним стався побутовий конфлікт, який призвів до трагічних наслідків», – розповів один з очевидців журналісту.


Хіти тижня. "Бросил в беде свой "сливной бачок": Чоловік пропагандистки Скабєєвої відмовився захистити її честь (відео)

понеділок, 18 лютий 2019, 11:00

Інцидент стався в Мюнхені під час проведення 55-ї міжнародної конференції з безпеки. Інцидент стався в Мюнхені під час проведення 55-ї міжнародної конференції з безпеки. Українські журналісти запитали Попова, чи має намір він якось захистити Скабєєву, ...

Хороша звістка: Стало відомо про успіх сил ООС на Донбасі

понеділок, 18 лютий 2019, 8:49

Українські військовослужбовці затримали диверсанта з розвідувальної групи ворога. Про це інформує штаб Операції Об'єднаних сил, повідомляють Патріоти України. "17 лютого на Світлодарському напрямку, у районі виконання бойових завдань одного з батальйон...