Хіти тижня. У Росії на "козацькому" бенкеті по-звірячому вбили ветерана чеченської війни

У Ханти-Мансійському автономному окрузі після козачого банкету розчленували ветерана чеченської кампанії.

Фото: BeOn.У Росії під час застілля по-звірячому вбили ветерана бойових дій у Чечні. У Ханти-Мансійському автономному окрузі після козачого банкету розчленували ветерана чеченської кампанії. Зараз слідчі ХМАО з’ясовують обставини вбивства, передають Патріоти України.

«Слідчі Ханти-Мансійського автономного округу з’ясовують обставини звірячого вбивства, скоєного в одному з культурних центрів після урочистого застілля з нагоди козацької присяги», – повідомляють російські журналісти.

Банкет з приводу прийняття козацької присяги проходив в культурному центрі, колишній будівлі Центру мистецтв для обдарованих дітей, розташованому навпроти будівлі уряду ХМАО.

В результаті побутового конфлікту між учасниками застілля було вбито офіцера Олександр Лавров. Відзначається, що він був ветераном бойових дій в Чечні.

«Урочиста церемонія прийняття присяги козаками Сибірського козачого війська відбулася в Ханти-Мансійську 16 грудня в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди і був банкет. Всі запрошені випивали. Між убитим і підозрюваним стався побутовий конфлікт, який призвів до трагічних наслідків», – розповів один з очевидців журналісту.


Хіти тижня. Відповів за "базар": З Москви повідомили, за що побили Григорія Лепса

понеділок, 28 травень 2018, 10:30

Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів. Співака Лепса побили, за словами джерела, «за те, що не хоче відповідати за базар». Так охарактеризувало ситуацію з травмам...

"Смотришь на происходящее и думаешь, может, пора на*** валить отсюда? Качество жизни ниже плинтуса", - Кримський бандерівець про прозріння "вати" (фото)

понеділок, 28 травень 2018, 8:59

Мешканці окупованого Криму розчаровані життям "у гавані". "Севастополь продолжает бурлить. Предателям разонравился "русский мир" и они решили, что надо валить", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. ...