Хіти тижня. У Росії на "козацькому" бенкеті по-звірячому вбили ветерана чеченської війни

У Ханти-Мансійському автономному окрузі після козачого банкету розчленували ветерана чеченської кампанії.

Фото: BeOn.У Росії під час застілля по-звірячому вбили ветерана бойових дій у Чечні. У Ханти-Мансійському автономному окрузі після козачого банкету розчленували ветерана чеченської кампанії. Зараз слідчі ХМАО з’ясовують обставини вбивства, передають Патріоти України.

«Слідчі Ханти-Мансійського автономного округу з’ясовують обставини звірячого вбивства, скоєного в одному з культурних центрів після урочистого застілля з нагоди козацької присяги», – повідомляють російські журналісти.

Банкет з приводу прийняття козацької присяги проходив в культурному центрі, колишній будівлі Центру мистецтв для обдарованих дітей, розташованому навпроти будівлі уряду ХМАО.

В результаті побутового конфлікту між учасниками застілля було вбито офіцера Олександр Лавров. Відзначається, що він був ветераном бойових дій в Чечні.

«Урочиста церемонія прийняття присяги козаками Сибірського козачого війська відбулася в Ханти-Мансійську 16 грудня в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди і був банкет. Всі запрошені випивали. Між убитим і підозрюваним стався побутовий конфлікт, який призвів до трагічних наслідків», – розповів один з очевидців журналісту.


Хіти тижня. "Ни радости, ни злорадства уже. Просто нас**ть": Бабченко про реакцію українців і не тільки на катастрофу АН-148 під Москвою

вівторок, 20 лютий 2018, 12:00

Журналіст звернувся до жителів РФ із закликом визнати свої помилки. Бабченко закликав росіян не дивуватися відсутності жалю або співчуття з боку українців, але зазначив, що і смертей в РФ тепер вже ніхто не радіє. "Ніхто вже ніяким смертям не радіє. Ос...

Хіти тижня. "П*зжений будеш зараз!": На Івано-Франківщині польський турист зняв з міні-готелю "бандерівський прапор". Що з цього вийшло (відео)

вівторок, 20 лютий 2018, 11:30

"Поляки піднімають нам червоно-чорний прапор!". То має стати класичною фразою... Гість з сусідньої держави, що завітав у туристичне містечко Івано-Франківщини, зробив велику помилку, про що незабаром і пожалкував. У садибі, де зупинився, побачив "кляти...