Хіти тижня. У Росії на "козацькому" бенкеті по-звірячому вбили ветерана чеченської війни

У Ханти-Мансійському автономному окрузі після козачого банкету розчленували ветерана чеченської кампанії.

Фото: BeOn.У Росії під час застілля по-звірячому вбили ветерана бойових дій у Чечні. У Ханти-Мансійському автономному окрузі після козачого банкету розчленували ветерана чеченської кампанії. Зараз слідчі ХМАО з’ясовують обставини вбивства, передають Патріоти України.

«Слідчі Ханти-Мансійського автономного округу з’ясовують обставини звірячого вбивства, скоєного в одному з культурних центрів після урочистого застілля з нагоди козацької присяги», – повідомляють російські журналісти.

Банкет з приводу прийняття козацької присяги проходив в культурному центрі, колишній будівлі Центру мистецтв для обдарованих дітей, розташованому навпроти будівлі уряду ХМАО.

В результаті побутового конфлікту між учасниками застілля було вбито офіцера Олександр Лавров. Відзначається, що він був ветераном бойових дій в Чечні.

«Урочиста церемонія прийняття присяги козаками Сибірського козачого війська відбулася в Ханти-Мансійську 16 грудня в храмі Покрови Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди і був банкет. Всі запрошені випивали. Між убитим і підозрюваним стався побутовий конфлікт, який призвів до трагічних наслідків», – розповів один з очевидців журналісту.


"Каждый едет на свой страх и риск": Керченський міст стає небезпечною пасткою для водіїв (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 22:44

Через найменше обмерзання на мосту вже почалися аварії і затори, хоча ще навіть не настала зима. Зазначається, що через найменше обмерзання на мосту вже почалися аварії і затори, хоча ще навіть не настала зима. "Возвращаемся в Краснодар, находимся на К...

Митрополит Черкаський УПЦ МП заявив про ліквідацію цієї релігійної організації до 2023 року

п’ятниця, 16 листопад 2018, 22:21

Митрополит Черкаський та Канівський Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Софроній (Дмитрук) уже давно не приховує, що є прихильником створення автокефальної церкви в Україні. Митрополит Черкаський та Канівський Української ...