Хіти тижня. "Україна - це міф... Її придумали в Радянському Союзі," - екс-зірка шоу "Дом-2" воює за Донбас і Новоросію (відео)

Колишня учасниця реаліті-шоу "Дом-2" Наташа Хім стала волонтером у "Донецькій Народній Республіці".

Наташа Хім

Про це повідомили на сторінці Necro Mancer у Twitter, передають Патріоти України.

За словами дівчини, вона почала їздити на Донбас із 2014 року і займається гуманітарною допомогою терористам. Крім того, вона збирається служити в терористичних військах.

"Ми один народ... Не можна ділити, Донбас завжди був і буде Росією. Ми ніколи не повернемося в Україну. Україна - це міф... Її придумали в Радянському Союзі. Я не знаю, що таке Україна, мені на це чхати. Я знаю, що є Донбас і Новоросія, все інше мені байдуже", - заявила вона.

Небезпечна розкіш? Трирічний хлопчик шокував майстерним дрифтом на Ferrari (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 9:08

У Туреччині трирічний син мотогонщика Кенана Софуоглу шокував, як їздить на спортивному авто, передають Патріоти України. Зейн сів за кермо Ferrari SF90 свого батька та показав майстерклас на гоночній трасі. Відповідне відео з'явилося на сторінці малюк...

Ще одна категорія українців зможе вийти на пенсію достроково: Кого торкнеться

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:42

Більшість українців виходять на пенсію після настання пенсійного віку (60 років). Можна продовжувати працювати і накопичувати собі стаж, щоб у майбутньому розраховувати на вищі виплати. Є також категорії громадян, які можуть вийти на пенсію достроково ...