Хіти тижня. Україну рятуватимуть "білі ворони" у владі: 16-річне авто, невелика квартира і життя на одну зарплату - це все про начальника поліції Рівненщини - ЗМІ

Живе родина Валерія Самчука, судячи з декларації про доходи, на одну зарплату.

Начальник поліції Рівненщини. Фото: radiotrek.rv.ua.

Начальник головного управління поліції Рівненської області Валерій Самчук з житла має лише квартиру в Острозі площею 53,5 кв. метри. Вона є його спільною власністю з дружиною та донькою. І отримали її у власність Самчуки у 2008 році, передають Патріоти України.

Є у родини Валерія Самчука дві земельних ділянки: "10 соток у селі Біла Криниця Рівненського району належать йому. Отримані у власність у 2012 році. 0,3 сотки в Острозі з 2014 року має дружина".

З транспортних засобів у Валерія Самчука - «Ауді» А6 2001 року випуску, придбана чотири роки тому. Таке авто в інтернеті нині пропонують за близько 200 тисяч гривень:

У його дружини - мотоцикл YAMAHA JOG 2002 року випуску, придбаний у 2007 році. Такий в інтернеті пропонують за близько 10 тисяч гривень:

Живуть Самчуки, судячи з декларації про доходи, на одну зарплату. Валерій Самчук торік отримав майже 223 тисячі гривень (близько18,5 тисячі гривень на місяць). Його дружина, працюючи в Острозькому лісгоспі, заробила трохи більше 15 тисяч гривень ( це понад 1 тисяча гривень на місяць). Є у Самчуків також 68 тисяч гривень готівки.

"Це схоже на кидалово": Ккраїнці масово скаржаться, що обмінники відмовляються приймати долари

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:22

В Україні банки та обмінники відмовляються приймати частину купюр. Українці масово скаржаться: під час обміну просять заплатити додаткову комісію у розмірі 10-14%, а деякі банкноти взагалі не беруть. "Це абсолютно нормальна практика – 14% комісії за пр...

Небезпека не минула? Пляжі Хургади закривають для купання та дайвінгу після того, як акула вбила росіянина

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:59

8 червня в єгипетському курортному місті Хургада акула напала та з’їла чоловіка живцем поблизу берега. За даними місцевої поліції, загиблий – громадянин Росії. Після нападу акули влада Хургади ввела заборону на купання та водні види спорту на пляжах. Г...