Хіти тижня. Увага, небезпечно! Як аферисти лишають довірливих українців без автівок

Аферисти розігрують злочинну "сценку" за участю фейкових поліцейських, яким нібито має допомогти покупець автомобіля.

Фото: Бізнес компаньйон Тернопіль.Аферисти грають на тому, що продавець машини повинен допомогти поліції. Про це повідомляє спільнота у Фейсбук "Київ оперативний", передають Патроіти України.

"Отже, припустимо, ви продаєте авто через сервіс, де розміщуються аналогічні оголошення. Через певний проміжок часу вам дзвонить невідомий, який нібито зацікавився вашим авто і навіть домовився про зустріч для попереднього огляду.
Через кілька хвилин, вже з іншого номера дзвонить людина, яка представляється співробітником поліції. Перепитує чи телефонував той, хто зацікавився і повідомляє, що ця людина - аферист. Далі, «інспектор поліції» починає вмовляти дати злочинцеві викрасти автомобіль для того, щоб взяти його «на гарячому».
У день зустрічі, за кілька хвилин до того, як прийде «покупець», «поліцейський» знову дзвонить, щоб запевнити, що вони готові проводити спецоперацію із затримання особи і продавець повинен лише дати викрасти авто. Звичайно ж, ніякої спецоперації немає і машина просто їде на ваших очах, з вашого ж мовчазної дозволу", - йдеться в повідомленні.

Хіти тижня. Вперше побачила таке у житті: Лікарка показала "найстрашніші" легені хворого на COVID-19 (фото)

понеділок, 30 листопад 2020, 3:00

Українська журналістка Ірина Заславець показала фото рентгена легень, уражених коронавірусною хворобою (COVID-19), передають Патріоти України. Знімки вона опублікувала в Facebook після спілкування з главою реанімації Клінічної лікарні швидкої медичної ...

Хіти тижня. Металевий моноліт, ніби з фантастичного роману: Вчені знайшли в пустелі монумент загадкового походження (фото, відео)

понеділок, 30 листопад 2020, 1:00

Монумент знаходиться в бухті з червоною скелею. Команда Управління ресурсів дикої природи штату Юта (США) знайшли в пустелі загадковий металевий монумент. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України. Моноліт розміром близько 4 метрів стояв...