Хіти тижня. Увага, небезпечно! Вчені дізналися, чим загрожує відсутність сніданку

У тих людей, які пропускали сніданок, виявили скачки цукру в крові і зниження чутливості до інсуліну в решту часу доби.

Ілюстрація: itsmyday.ru

Вчені Тель-Авівського університету з'ясували, що пропуск сніданку може викликати ожиріння, діабет другого типу, гіпертонію і серцево-судинні захворювання, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Так, в дослідженні взяли участь 18 осіб з надлишковою вагою, які страждають на діабет, і 18 осіб з нормальною масою тіла.

В один з тестових днів вони вживали їжу на сніданок і обід, в інший день у них був тільки обід. При цьому у них брали кров для аналізу, щоб з'ясувати концентрацію специфічних білків, а за змістом останніх - активність генів, пов'язаних з травленням.

Крім того, визначалися рівні глюкози, інсуліну, а також травного гормону глюкагоноподібного пептиду-1 і діпептіділпептідази-4 - ферменту, який бере участь в регуляції імунної системи.

Згідно з висновками фахівців, споживання сніданку викликає правильну експресію генів, які повинні включатися в певний час доби. У свою чергу, це допомагає регулювати масу тіла, артеріальний тиск, функцію ендотелію (внутрішня поверхня судин) і перешкоджає атеросклерозу як у здорових людей, так і у діабетиків.

У тих людей, які пропускали сніданок, були скачки цукру в крові і зниження чутливості до інсуліну в решту часу доби. Люди ставали більш схильними до повноти, навіть якщо не об'їдалися.

"Чому ми повинні голосно про це говорити?": Перша ракетка Білорусі Соболенко не розуміє заяв проти війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 21:53

Вона також додала, що для неї не стала несподіванкою поведінка українки, яка відмовилася тиснути руку суперниці з країни-агресорки. "Щодо ситуації з війною, то я вже казала багато, багато разів: ніхто в цьому світі, російські спортсмени або білоруські ...

Відпочинок закінчився трагедією: На пляжі раптово почалась гроза і вбила туриста на очах у його коханої

понеділок, 29 травень 2023, 21:43

У Греції під час відпочинку на пляжі раптово помер турист з Великої Британії. Сталось це під час того, як його кохана знімала його на камеру. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Молодий чоловік перебував у районі Агіа-Агаті на Родосі,...