
Французький фотограф Антуан Брю показав місто Кубер-Педі в Південній Австралії і його жителів. Щоб сховатися від екстремальної спеки, люди живуть, в основному, під землею, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Сама назва поселення перекладається з мови австралійських аборигенів як "нора білої людини". Влітку, протягом дня, температура може перевищувати + 40 °C, а до ночі опускається до + 20 °C.
Кубер-Педі більш відомий як "світова столиця опалів". Поклади дорогоцінних каменів були вперше виявлені тут в 1915 році, і їх видобуток залишається основним джерелом доходу для місцевих жителів.
Багато шахтарів працювали тут в 1970-1990-х, але сьогодні в Кубер-Педі залишилося менше 100 робочих. Вони працюють в основному взимку, коли температура не настільки екстремальна.











Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...