Хіти тижня. В Австралії ціле місто живе під землею (фото)

Своє рішення жити в "норі" люди пояснюють аномальною спекою.

В Австралії ціле місто живе під землею. Фото: ЗМІ

Французький фотограф Антуан Брю показав місто Кубер-Педі в Південній Австралії і його жителів. Щоб сховатися від екстремальної спеки, люди живуть, в основному, під землею, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Сама назва поселення перекладається з мови австралійських аборигенів як "нора білої людини". Влітку, протягом дня, температура може перевищувати + 40 °C, а до ночі опускається до + 20 °C.

Кубер-Педі більш відомий як "світова столиця опалів". Поклади дорогоцінних каменів були вперше виявлені тут в 1915 році, і їх видобуток залишається основним джерелом доходу для місцевих жителів.

Багато шахтарів працювали тут в 1970-1990-х, але сьогодні в Кубер-Педі залишилося менше 100 робочих. Вони працюють в основному взимку, коли температура не настільки екстремальна.

В Україні змінять частину податків: Скільки і кому доведеться платити та які штрафи повернуть

вівторок, 28 березень 2023, 9:04

В Україні до 1 липня змінять оподаткування для фізосіб-підприємців. Для них скасують пільгову податкову ставку у 2%, крім того, повернуть документальні перевірки та штрафи, передають Патріоти України. У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної ...

"Соромно, що там народилася. Не вкладається у голові": Уроженка Бурятії шиє речі для ЗСУ і українські мотанки (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 8:56

Мешканка Чернігова Олена Бабенко, яка народилася в Бурятії (РФ), але вже понад тридцять років живе в Україні, розповіла, що була шокована нападом Росії. Жінка розповідає, що їй соромно показувати свій паспорт, де у графі місце народження вказано місто ...