
Французький фотограф Антуан Брю показав місто Кубер-Педі в Південній Австралії і його жителів. Щоб сховатися від екстремальної спеки, люди живуть, в основному, під землею, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Сама назва поселення перекладається з мови австралійських аборигенів як "нора білої людини". Влітку, протягом дня, температура може перевищувати + 40 °C, а до ночі опускається до + 20 °C.
Кубер-Педі більш відомий як "світова столиця опалів". Поклади дорогоцінних каменів були вперше виявлені тут в 1915 році, і їх видобуток залишається основним джерелом доходу для місцевих жителів.
Багато шахтарів працювали тут в 1970-1990-х, але сьогодні в Кубер-Педі залишилося менше 100 робочих. Вони працюють в основному взимку, коли температура не настільки екстремальна.











Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...
Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...