
Французький фотограф Антуан Брю показав місто Кубер-Педі в Південній Австралії і його жителів. Щоб сховатися від екстремальної спеки, люди живуть, в основному, під землею, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Сама назва поселення перекладається з мови австралійських аборигенів як "нора білої людини". Влітку, протягом дня, температура може перевищувати + 40 °C, а до ночі опускається до + 20 °C.
Кубер-Педі більш відомий як "світова столиця опалів". Поклади дорогоцінних каменів були вперше виявлені тут в 1915 році, і їх видобуток залишається основним джерелом доходу для місцевих жителів.
Багато шахтарів працювали тут в 1970-1990-х, але сьогодні в Кубер-Педі залишилося менше 100 робочих. Вони працюють в основному взимку, коли температура не настільки екстремальна.











Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...