Хіти тижня. В Австралії ціле місто живе під землею (фото)

Своє рішення жити в "норі" люди пояснюють аномальною спекою.

В Австралії ціле місто живе під землею. Фото: ЗМІ

Французький фотограф Антуан Брю показав місто Кубер-Педі в Південній Австралії і його жителів. Щоб сховатися від екстремальної спеки, люди живуть, в основному, під землею, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Сама назва поселення перекладається з мови австралійських аборигенів як "нора білої людини". Влітку, протягом дня, температура може перевищувати + 40 °C, а до ночі опускається до + 20 °C.

Кубер-Педі більш відомий як "світова столиця опалів". Поклади дорогоцінних каменів були вперше виявлені тут в 1915 році, і їх видобуток залишається основним джерелом доходу для місцевих жителів.

Багато шахтарів працювали тут в 1970-1990-х, але сьогодні в Кубер-Педі залишилося менше 100 робочих. Вони працюють в основному взимку, коли температура не настільки екстремальна.

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:46

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...

Французів залишили без вина! У Парижі через пекельну спеку заборонили продавати алкоголь

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:40

На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...