Українці за літнім часом починають жити в останню неділю березня. Тоді варто перевести стрілки годинника на одну годину вперед. Цього року це відбудеться в ніч з 30 на 31 березня о 3 ранку на одну годину вперед, повідомляють Патріоти України.
Для організму підйом на годину раніше є стресом. Виникає втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість і депресію.
Найбільше годинну зміну в часі відчувають на собі люди, що мають проблеми з кров'яним тиском та захворювання серця – їм треба бути особливо уважними.
Щоб адаптація до цих змін відбулася непомітно, готуватися потрібно за тиждень. Для цього варто:
1. Лягати спати щодня на 15 хвилин раніше, ніж напередодні.
2. Для засинання провітрити приміщення, засинати в тиші і темряві, не користуватися гаджетами перед сном.
3. Не пити перед сном міцний чай, каву чи алкогольні напої. Вечеряти не пізніше, ніж за 2-3 години перед сном.
4. Прогулятися на свіжому повітрі.
5. Увімкнути зранку ритмічну музику, вона забезпечить бадьорий підйом і надасть позитивної енергії на весь робочий день.
Наближений до Софії Ротару чоловік розповів, чому співачка зараз веде самітницький спосіб життя. За його словами, це ніяк не пов'язано з повномасштабним вторгненням. . Так, інсайдер в коментарі OBOZ.UA розповів, що раніше знаменитість важко перенесла...
Володимир Зеленський став найвпливовішим діячем у Європі за версією американського видання Politico у категорії «мрійники». Про це пише Politico, передають Патріоти України. Президента України назвали тим, хто біжить довгий марафон. «Вінстон Черчилль, ...