Хіти тижня. Важливо для автомобілістів: Українців попередили про нововведення на дорогах

​Такі конструкції фізично не дозволять автомобілістам долати їх зі швидкістю понад 60 кілометрів на годину.

У нашій країні почалося впровадження системи «примусового» зниження швидкості руху транспортних засобів під назвою «Traffic calming measures». «Дебютним» населеному пункту, де з'явилася інновація, стала Лохвиця на Полтавщині. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу «Укравтодора».

У презентації «TCM» брав участь сам глава «Укравтодору» Славомір Новак. Суть даної системи полягає в тому, що вона забезпечує зниження швидкості транспорту при в'їзді в населений пункт. Спеціально обладнаний крутий вигин смуги руху змушує водія здійснювати гальмування, так як подолати обмежувачі зі швидкістю понад 60 кілометрів на годину просто неможливо.

У Лохвиці «TCM» обладнаний сонячними панелями, від яких живляться ліхтарі освітлення і підсвічування дорожніх знаків. До слова, подібні рішення досить поширені в розвинених країнах Європи.

"Дуже не хотів служити": 19-річний москвич вистрибнув з вікна військкомату

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Москві 19-річний росіянин вистрибнув із вікна на четвертому поверсі військкомату, щоб уникнути призову. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", інцидент трапився 5 грудня у військовому комісаріаті на вулиці Саратовській, передають Патріоти Ук...

Все ще сподіваються на повернення СРСР: Мовний скандал у Казахстані - чоловік обурився, що росіяни нахабніють

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Казахстані стався конфлікт між покупцем та продавчинею одного з магазинів. Як свідчать кадри з відео, чоловік зайшов у магазин і влаштував скандал, вимагаючи у російськомовних працівниць розмовляти з ним казахською мовою. У відповідь йому продавчиня ...