Хіти тижня. Вбивство студенток у Харкові: З'явилося фото юних турчанок у компанії імовірного вбивці

Навряд чи нещасні дівчата підозрювали, що гучна сварка та розрив відносин закінчаться для них настільки жахливо...

Студенток жорстоко вбив спільний знайомий. Ілюстрація: РБК.

У мережі розповіли про вбивцю студенток Букет і Зейнеп, яким виявився їхній спільний знайомий Хюсюнджян. Стали відомі імена студенток ХНУ ім. Каразіна, чиї залиті кров'ю тіла були виявлені на харківській квартирі, передають Патріоти України.

Як повідомили адміністратори сторінки "Харків SOS" у Facebook, дівчат звали Йилдиз Букет и Хюснюбеі Зейнеп. Одна родом з Ізміра, інша - з Хатайя. Крім того, стало відоме ім'я головного підозрюваного у подвійному вбивстві. Зазначається, що саме на чоловіка, який на фото з дівчатами, скаржилася одна зі студенток своїм родичам. Його ім'я Хюсюнджян.

Цей персонаж кілька разів прилітав у Харків на побачення зі своєю коханою. Але останнім часом відносини між молодими людьми зіпсувалися, а під час останнього візиту Хюсюнджяна, між парою відбувся публічний скандал. Це сталося в одному з харківських ТРЦ.

"Бесіда велася на підвищених тонах і за студентку стали заступатися відвідувачі ТРЦ. Не бажаючи публічності, екс-наречений представився їм як "Містер Ікс" і покинув місце конфлікту", - йдеться в пості.

Нагадаємо, що в новорічну ніч Хюсюнджян з особливою жорстокістю розправився з Букет і Зейнеп, перерізавши кожній з них горло. Після цього, 2 січня, громадянин Туреччини перетнув кордон України.

Хіти тижня. "Ей пох...р на вас всех": Мендель штовхнула журналістку (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 15:00

Прес-секретарка президента вирішила не зупинятися на досягнутому та напала на особу однієї із нею статі. Під час 14-годинного пресмарафону, який проводив президент Володимир Зеленський, його прессекретарка Юлія Мендель вкотре відштохнувала журналіста. ...

Приїхав не по роботі: Луценка помітили на вулиці в Лондоні (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 14:30

В ході бесіди з зацікавленим громадянином колишній генпрокурор відповів на кілька запитань. Колишнього генерального прокурора України Юрія Луценка зустріли на вулицях столиці Великобританії - Лондона. Зустріч українця з екс-главою ГПУ на своїй сторінці...