Хіти тижня. Вчені шокували новим прогнозом про канібалізм

Разом з тим, дослідники встановили, що канібалізм невигідний з енергетичної точки зору: туші мамонтів і просто великих тварин містять в собі набагато більше калорій, ніж тіла людей.

Ілюстрація: saphris.ruБританські вчені встановили, що в усьому світі люди вимруть приблизно через три роки, якщо вся їжа зникне з поверхні Землі, а все людство почне займатися канібалізмом. Про це йдеться в статті, яка опублікована в Journal of Physics Special Topics, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Сьогодні на Землі живе понад 7,6 млрд людей, і ми задумалися про те, що станеться, якщо вся їжа зникне з поверхні Землі і настане всесвітня криза. Як довго людство протягне, якщо воно буде харчуватися виключно м'ясом собі подібних", - зазначила Холлі Грем з Університету Лестера в дослідженні.

За останні роки фахівці знайшли багато доказів того, що перші жителі Європи могли харчуватися м'ясом своїх ворогів. Але це питання залишається предметом суперечок. Противники цієї точки зору не виключають, що пошкодження на тілах виявлених людей могли бути частиною похоронних ритуалів.

Вчені також встановили, що канібалізм невигідний з енергетичної точки зору: туші мамонтів і просто великих тварин містять в собі набагато більше калорій, ніж тіла людей. Тому вважається, що в процесі еволюції канібали вимирали, поступаючись місцем звичайним "м'ясоїдам".

Тіло однієї людини, як показують розрахунки британських дослідників, містить в собі близько 125 тисяч кілокалорій. Цього, як вважають вчені, достатньо, щоб забезпечувати енергією 50 осіб протягом доби. Так, дослідники зробили висновок, що в перший день після настання "кризи" загине 1/50 людства, в другий - 1/50 від тих, що вижили і так далі. Таким чином, через тисячу сто сорок дев'ять днів зникне все людство.

Коли дьюті-фрі в горло не лізе: Туроператор залишив сім'ю українців на турецькому курорті

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:37

Туроператор TPG вимагає, щоб кияни сплатили зайву ніч проживання в готелі, а в суботу, 23 червня, купили за свій рахунок квитки на літак в Україну. Сім'ю туристів з Києва, які відпочивали в Мармарисі, "забули" на курорті в Туреччині, передають Патріоти...

Хіти тижня. "Залишили будинок на рік": Шокуючі фото наслідків приходу "руського міра" на Донбас

п’ятниця, 22 червень 2018, 19:30

В окупованому бойовиками угруповання "ДНР" Єнакієве Донецької області грабують і частково розбирають будинки жителів, що виїхали. Про це самі потерпілі пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України. Відзначається, що сім'я мирних жителів виїх...